کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ

آخرین وضعیت جسمانی بابک زنجانی در اوین

آخرین وضعیت جسمانی بابک زنجانی در اوین

بابک زنجانی که در هفته گذشته به دلیل بیماری گوارشی دو روز به بیمارستان منتقل شده و دوباره به زندان بازگشته است، بنابر ادعای وکیلش ممکن است تحت عمل جراحی قرار گیرد.

پرتال خبری واکنش:هفته گذشته بود که رسول کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی از ابتلای متهم نفتی به یک بیماری گوارشی خبر داد و گفت: موکلم دو بار برای درمان به بیمارستان آتیه مراجعه کرده و یک نصف روز نیز بستری شده و احتمال عمل جراحی وی وجود دارد.

 اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها نیز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن تایید خبر بیماری متهم نفتی اظهار کرد: بابک زنجانی در هفته گذشته دو روز به بیمارستان منتقل شده و دوباره به زندان بازگشته است.
آخرین وضعیت جسمانی بابک زنجانی را از وکیل وی جویا شدیم که رسول کوهپایه زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان مدعی شد: موکل بنده در هفته جاری دیگر به بیمارستان اعزام نشده است.وی افزود: وقتی موکلم هفته گذشته به بیمارستان مراجعه کردند، آزمایش‌های تشخیصی انجام شده و پزشک معالج تجویز دارو کرده‌اند و آنطور که مطلع هستم پزشک تشخیص داده‌اند که اگر به داروها جواب ندهد بابک زنجانی باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.
حال باید دید آنطور که وکیل متهم نفتی عنوان کرده است، بابک زنجانی به تیغ جراحی سپرده می‌شود یا خیر؟

سارا ابراهیمی
391 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *