کافه گردش
اخبار
۲ دی ۱۳۹۴, ۱:۴۱ ب.ظ

آلوده‌ترین نقطات در تهران /جدول

پرتال خبری واکنش: با این که سه روز مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا  تعطیل شدند، اما کیفیت هوا نه تنها بهتر نشد، که غلظت آلاینده ها امروز بالاتر هم رفت.گزارش ها نشان می دهد که هوای امروز پایتخت باز هم در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.

در همین رابطه مریم نادری، مدیر واحد پایش و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا از آلوده تر بودن امروز نسبت به روز گذشته خبر می دهد و به خبرآنلاین می گوید: شاخص کیفیت هوا امروز عدد ۱۳۶ را نشان می دهد که نسبت به روز گذشته بیش از ده واحد افزایش داشته است.

آلوده‌ترین نقطات در تهران /جدول

به گفته او، میانگین شاخص کیفیت هوا برای ذرات معلق با قطر کمتر از ۲٫۵ میکرون به عدد ۱۳۶، ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون به عدد ۷۲ و منواکسید کربن به ۴۸رسیده است.

بر اساس اطلاعات و داده های ایستگاه های کنترل کیفیت هوا، آلوده ترین نقاط پایتخت پارک قائم، فرمانداری شهرری و خود ایستگاه شهرری بوده و سالم‌ترین مناطق هم پاسداران و گلبرگ هستند.

با این که مدارس پایتخت امروز باز بودند، اما هوا برای گروه های حساس ناسالم است و به کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی توصیه می شود از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
434 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *