کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ

آل سعود در صدد تعیین جانشین برای مسعود رجوی

علی اصغری/////////مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اعلام خبر مرگ مسعود رجوی سرکرده منافقین از سوی ترکی فیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان برای گروهک تروریستی منافقین خجالت آور است زیرا اعضا این سازمان قدرت و توان بیان این موضوع را به دلیل اختلافات داخلی نداشتند.

 پرتال خبری واکنش:حسین شیخ الاسلام مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزاندرباره برگزاری گردهمایی منافقین با حضور برخی از مقامات عربستان در پاریس اظهار کرد: مقامات عربستان سعودی باید نسبت به اینکه در محفل ها و گردهمایی گروه های تروریستی حضور پیدا می کنند احساس شرمندگی و خجالت داشته باشند.

وی افزود: در سالهای اخیر شاهد هستیم که عربستان سعودی در منطقه با گروه های تروریستی همچون داعش و القاعده همکاری می کند که دامنه این روابط امروز با حضور مقامات این کشور در همایش منافقین که اقدامات تروریستی گسترده ای را علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و سبب کشته شدن بسیاری از ایرانیان شدند گسترش پیدا کرده که این موضوع جای تاسف دارد.

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مقامات آل سعود در همایش گروهک تروریستی منافقین خجالت آور است تاکید کرد: اعلام خبر مرگ مسعود رجوی سرکرده منافقین از سوی ترکی فیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان برای گروهک تروریستی منافقین خجالت آور است زیرا اعضا این سازمان قدرت و توان بیان این موضوع را به دلیل اختلافات داخلی نداشتند از این رو اعلام خبر مرگ مسعود رجوی از سوی ولی نعمت آنها که به آنها پول پرداخت می کرده جای تاسف دارد.

شیخ الاسلام با بیان اینکه مرگ مسعود رجوی قطعی است اظهار کرد: سازمان منافقین به دلیل اختلافات درونی در بحث جایگزین رجوی این موضوع را تا به امروز اعلام نکرده است از این رو مجبور شده دست به دامان مقامات آل سعود شود تا این خبر را اعلام کند.

وی تصریح کرد: این که رژیم شاهنشاهی آل سعود بخواهد برای یک سازمان به اصطلاح دموکراتیک از منظر اعضای منافقین جانشین تعیین کند غیر قابل تحمل است.

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:بنده بر این اعتقادم با توجه به اینکه ترکی فیصل قبلا رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان بوده و ماموریت پرداخت پول به مسعود رجوی و حمایت مالی از منافقین را برعهده داشته است اینک با اعلام خبر مرگ مسعود رجوی در صدد است تا گزینه دیگری را به جای وی در راستای دریافت پول از عربستان تعیین کند.

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه برای گروهک منافقین جای بدبختی و ذلت است که از کشوری که یکی از دشمنان اصلی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود پول دریافت کنند تاکید کرد: اعضای این گروهک بدون شک در مسیر اشتباهی که از ابتدای کار خود شروع کرده بودند و در حال ادامه دادن آن نیز هستند غرق خواهند شد زیرا مسعود رجوی و همراهان وی دست در دست حکومتی گذاشتند که یکی از دشمنان اصلی ایران محسوب می شود.

وی درباره علل پنهان کردن مرگ رجوی از سوی منافقین اظهار کرد: اعلام خبر رسمی مرگ رجوی از سوی منافقین بدون شک پاشنه آشیل این گروهک را به هم می ریخت و دامنه اختلافات داخلی اعضای منافقین را به منظور جانشین رجوی افزایش می داد از این رو آنها تصمیم گرفتند تا با اعلام این خبر از سوی ترکی فیصل زمینه را برای تعیین راحت تر جانشین رجوی فراهم کنند.

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آینده سیاسی منافقین سالها است که به پایان رسیده است از این رو اعلام خبر رسمی مرگ مسعود رجوی نیز به این موضوع دامن می زند به گونه ای به زودی شاهد پایان عمر این گروهک خواهیم بود.

سارا ابراهیمی
405 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *