کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۶:۱۶ ب.ظ

آیت‌الله آملی: ظریف محبوب و عزیز ماست

آیت‌الله آملی: ظریف محبوب و عزیز ماست

آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به پیروزی های هسته‌ای دولت گفت: ظریف محبوب و عزیز ما است و اگر توانست در برابر کشورهای قدرتمند ایستادگی کند به واسطه پشتیبانی و قدرت ملت ایران بود.
پرتال خبری واکنش: آیت‌الله آملی ظهر امروز در دیدار با وزیر ارتباطات اظهار داشت: برای فضای حقیقی باید کار حقیقی انجام شود و کار مجازی را نمی‌توان در اختیار حقیقت قرار داد و تا زمانی که فرهنگ و علم و اندیشه نباشد این فضا‌، فضای بی‌ثمری است.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر لزوم توجه به کار فرهنگی در جامعه گفت: کار فرهنگی بسیار مهم و با ارزش است و برای اینکه جوان فاسد نشود باید به وی تفکر ناب داد و اگر فکر فرهنگی نباشد جامعه با مشکلات روبه‌رو می‌شود.
آیت‌الله جوادی آملی ‌افزود: پیش از انقلاب اسلامی پرچم سه رنگی داشتیم که نتوانست خود را حفظ کند و در جنگ‌های جهانی اول و دوم و کودتای ۲۸ مرداد این پرچم نتوانست کشور را حفظ کند ولی پرچم یاعلی(ع) و یازهرا(س) سبب حفظ خود و کشور شدند.
مفسر قرآن کریم با اشاره به جنگ تحمیلی ایران تصریح کرد: ۸ سال جنگ تحمیلی که علیه کشورمان وجود داشت جنگ جهانی سوم بود و همه کشورها علیه کشورمان متحد و حامی صدام و رژیم بعث عراق بودند اما ملت ایران با اعتقاد به خداوند و اهل بیت(ع) به موفقیت رسید و در این جنگ نابرابر پیروز شد.
وی با اشاره به پیروزی‌های هسته‌ای دولت بیان کرد: ظریف محبوب و عزیز ما است و اگر توانست در برابر کشورهای قدرتمند ایستادگی کند به واسطه پشتیبانی و قدرت ملت ایران بود.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه غفلت از یاد خدا سبب سقوط انسان‌ها می شود، گفت: برخی انسان‌ها مرگ آبرومندی دارند و برخی دیگر با بی‌آبرویی جان خود را از دست می‌دهند که علت آن عملی است که در دنیا انجام داده‌اند و تنها هدفشان رسیدن به اهداف خود و غفلت از یاد خدا بوده است.
آیت‌الله آملی با بیان اینکه کشورمان دارای منابع داخلی بی‌نظیری است اما چرا باید از خارج نیازهای کشور را وارد کنیم، بیان کرد: گرانی لبنیات و برخی اقلام مورد نیاز باید رفع شود چون ملت گرسنه دین‌داری‌اش مشکل است و در این زمینه باید در راستای حل مشکلات جامعه اقدام کنیم.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
508 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *