کافه گردش
اخبار
۶ مرداد ۱۳۹۵, ۶:۲۱ ب.ظ

اجیر کردن ۵ مرد برای اسیدپاشی روی شوهر

اجیر کردن 5 مرد برای اسیدپاشی روی شوهررئیس پلیس شهرستان زابل گفت: ۵ متهمی که با اسید پاشی روی مرد جوان باعث مرگ او شده بودند، دستگیر شدند.

پرتال خبری واکنش:سرهنگ غلامرضا نجابت در گفت و گو با خبرنگاران در تشریح عملیات دستگیری متهم اسیدپاشی در شهرستان زابل و مرگ مرد جوان گفت: ۲۹ تیرماه امسال در پی اسید پاشی روی یک دستگاه خودرو پراید که باعث مرگ راننده آن شد بررسی های پلیس برای شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت آغاز شد.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بررسی های میدانی به همسر مرد جوان مشکوک شده و او با دستور قضایی بازداشت و در تحقیقات تخصصی پلیس به دست داشتن در حادثه اسید پاشی روی همسرش اعتراف کرد.

به گفته رئیس پلیس زابل با اعترافات زن جوان بلافاصله محل اختفای یکی از متهمان شناسایی و او در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.به گفته نجابت متهم دستگیر شده اعتراف کرد با همکاری فرد دیگری اقدام به اسید پاشی روی مقتول کرده و عامل اصلی اسید پاشی به مشهد متواری شده است.

وی تاکید کرد: ماموران پلیس با اخذ نیابت قضایی به شهرستان مشهد اعزام و عامل اصلی اسید پاشی را به همراه دو متهم مرتبط با این پرونده دستگیر کردند.به گفته رئیس پلیس زابل تحقیقات بیشتر از ۵ متهم این پرونده ادامه دارد.

سارا ابراهیمی
394 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *