احتمال افزایش قربانیان سیل جاده چالوس/یک عروس و داماد درمیان مفقودان

کرج -ایرنا- معاون استاندارالبرز و فرماندار ویژه کرج با اعلام اینکه شمار کشته شدگان سیلاب کرج تا کنون به پنج نفر رسیده اما احتمال افزایش قربانیان وجود دارد، گفت: یکطرفه بودن جاده چالوس امدادرسانی به حادثه دیدگان را با مشکل مواجه کرده است.
محمد تقی ایرانی نیمه شب یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این امرسبب شده تا اعزام نیروهای کمکی به جاده چالوس به کندی صورت گیرد و احتمالا ادامه عملیات امدادو نجات به دلیل تاریکی شب و نداشتن دید مناسب به فردا صبح موکول می شود.
وی بیشترین تلفات را مربوط به روستای سیجان دانست و گفت: نیروهای امدادی حاضر درمحل حادثه با استفاده از چراغ قوه و موتور برق درحال عملیات امداد و نجات هستند.
ایرانی اظهار کرد: همچنین مفقود شدن یک عروس و داماد از جمله گزارش های مردمی است که احتمال مفقود شدن تعداد بیشتری را دراین حادثه طبیعی قوی کرده است.
فرماندار کرج اضافه کرد:سیلاب امشب در جاده چالوس این کلانشهر 20 خودروی سواری را با خود برده است. در نتیجه سیلاب امشب جاده چالوس کرج پنج نفر کشته شدند که دو نفر از آنان زن بودند.
رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور، استاندار و جمعی از مسوولان استان البرز اکنون در محل وقوع سیل در جاده چالوس هستند و از نزدیک بر روند امدادرسانی نظارت می کنند.
بارش های شدید عصر یکشنبه در استان البرز علاوه بر جاده چالوس در شهرستان های طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد، فردیس و اشتهارد نیز خساراتی را داشته است.