ریما گشت سالیان سفر
aمطالب پیشنهادی
۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ

اخبار لحظه به لحظه از نتایج آرای انتخابات

پرتال خبری واکنش: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش سیاسی     دور دوم     تعداد کرسی
ورزقان     علیزاده     اصولگرا           ۱
ملکان     سلمان خدادادی     مستقل           ۱
هشترود و چاراویماق     سید حمزه امینی     اصولگرا           ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر     

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی
۶
سراب و مهربان

مجید نصیر پور

اصلاح طلب
*     ۱
یوسف داوودی     مستقل
بناب     اعزازی     اصولگرا           ۱
بستان‌آباد     محمد وحدتی     مستقل           ۱
مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب
*     ۱
مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

اصولگرا

اصولگرا
*     ۱
میانه                       ۲
کلیبر و هوراند     قلی‌الله قلیزاده     اصولگرا           ۱
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

اصولگرا
*     ۱
شبستر                       ۱

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بوکان     محمد قسیم عثمانی     اصلاح‌طلب           ۱
مهاباد                       ۱
خوی                       ۱
ماکو و چالداران                       ۱
نقده و اشنویه                       ۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ                       ۲
سردشت و پیرانشهر                       ۱
ارومیه                       ۳
سلماس     رسول جلایر           *
شهروز برزگر

اردبیل
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار     ایرج بیگدلو     اصولگرا     *     ۱
شکور پورحسین     مستقل
خلخال و کوثر     بشیر خالقی     مستقل           ۱
مشکین شهر     ولی ملکی     اصولگرا     *     ۱
محمود عباس‌زاده مشکینی     اصولگرا
گرمی     میرحمایت میرزاده     اصلاح‌طلب           ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر     (۱)رضاکریمی     اصلاح‌طلب           ۳
(۲)صدیف‌بدری     اصولگرا
اکبر نیک‌زاد     اصولگرا     *
محمد فیضی     اصلاح‌طلب

ایلام
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر                       ۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران                       ۲

اصفهان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل     سید جواد ساداتی نژاد     اصولگرا           ۱
اصفهان                       ۵
خوانسار و گلپایگان     علی بختیار     اصلاح‌طلب           ۱
قمصر و نطنز     مرتضی صفاری     اصولگرا           ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه     حسینعلی حاجی‌دلیگانی     اصولگرا           ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون     ابوالفضل ابوترابی     اصولگرا           ۱
نائین     پورغفرانی     مستقل           ۱
اردستان     سید صادق طباطبائی‌نژاد     اصولگرا           ۱
شهرضا                       ۱
فلاورجان     سید ناصر موسوی لارگانی     اصولگرا           ۱
مبارکه                       ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن     اکبر ترکی     اصولگرا           ۱
لنجان     محسن کوهکن     اصولگرا           ۱
سمیرم                       ۱
خمینی‌شهر                       ۱

البرز
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
ساوجبلاغ     محمود بهمنی     اصولگرا           ۱
کرج     عزیز اکبریان     اصولگرا           ۲
محمد جواد کولیوند     اصولگرا

بوشهر
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
دشتستان     محمد باقر سعادت     اعتدال           ۱
کنگان، دیر و جم     سکینه الماسی     اعتدال           ۱
دشتی و تنگستان     سیدکمال‌الدین شهریاری     اصولگرا           ۱
بوشهر، گناوه و دیلم     عبدالحمید خدری     اصلاح‌طلب           ۱

تهران
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه                       ۱
ورامین و پیشوا     سید حسین نقوی حسینی     اصولگرا           ۱
رباط کریم                       ۱
شهریار                       ۱
پاکدشت     محمد قمی     اصلاح‌طلب           ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس                       ۳۰

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
شهرکرد     سامان اردشیر نوریان     اعتدال           ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار                       ۱
بروجن                       ۱
لردگان     محمد خالدی سردشتی                 ۱

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بیرجند و درمیان     سید محمد باقر عبادی     اصولگرا           ۱
قائنات     فرهاد فلاحتی     اصولگرا           ۱
نهبندان و سربیشه     نظر افضلی     اصولگرا           ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه     محمد رضا امیر حسن خانی     اصولگرا           ۱

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
چناران و طرقبه     محمد دهقان     اصولگرا           ۱
مشهد و کلات     نصرالله پژمانفر     اصولگرا           ۵
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی     اصولگرا
جواد کریمی قدوسی     اصولگرا
محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی     اصولگرا
رضا شیران     اصولگرا
گناباد     حمید بنایی     مستقل           ۱
تربت حیدریه     سعید باستانی     اعتدال     *     ۱
ابوالقاسم خسروری     اصولگرا
درگز     حاتمیان     اصلاح‌طلب           ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد     بهروز بنیادی     اصلاح‌طلب           ۱
نیشابور                       ۲
خواف و رشتخوار     محمود نگهبان سلامی     اصلاح‌طلب           ۱
فریمان و سرخس     احسان قاضی‌زاده     اصولگرا           ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب     مقصودی     اصولگرا           ۲
سبحانی‌فر     اصلاح‌طلب
قوچان و فاروج     رستمی‌ثانی     اصولگرا           ۱
تربت جام و تایباد     رحیمی     اصلاح‌طلب           ۱

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بجنورد     علی اکبری     اصلاح‌طلب           ۲
علی‌قربانی     اصلاح‌طلب
شیروان     عبدالرضا عزیزی     اصولگرا           ۱
اسفراین     هادی قوامی     اصولگرا           ۱

خوزستان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
اهواز                       ۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان     حبیب آقاجری     اصولگرا           ۱
شوش                       ۱
اندیمشک     فریدون حسنوند     اصولگرا           ۱
شوشتر     سهراب گیلانی     اصولگرا           ۱
مسجد سلیمان                       ۱
دزفول     عباس پاپی ‌زاده     اصولگرا           ۱
رامهرمز     اقبال محمدیان     اصولگرا           ۱
خرمشهر     عبدالله سامری     مستقل           ۱
شادگان     مجید ناصری نژاد     اصولگرا           ۱
دشت‌آزادگان                       ۱
آبادان                       ۳
ایذه و باغملک                       ۱
بهبهان     محمودرضا ضرغامی     اصلاح‌طلب           ۱

زنجان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
زنجان و طارم                       ۲
ابهر و خرمدره     محمدرضا خانمحمدی           *     ۱
محمد عزیزی
خدابنده     احمد بیگدلی           *     ۱
سیدالبرز حسینی
ماهشان، انگوران و ایجرود     مرتضی خاتمی                 ۱

سمنان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر                       ۱
شاهرود     سیدحسن حسینی شاهرودی     اصولگرا           ۱
دامغان     اسماعیل حسن بیگی     اصولگرا           ۱
گرمسار و آرادان     غلامرضا کاتب     مستقل           ۱

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
زاهدان     

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب           ۲

غلامرضا عزیزیان
اصلاح‌طلب
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین     علی کرد     اصولگرا           ۱
سراوان     محمدباسط درازهی                 ۱
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال
۲
چابهار، نیکشهر و کنارک     عبدالغفور ایران‌نژاد     اصولگرا           ۱
ایرانشهر و سرباز     عبدالناصر درخشان     اصلاح‌طلب           ۱

فارس
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
نیریز و استهبان     فرهاد طهماسبی     اصولگرا           ۱
اصغر مسعودی     مستقل
شیراز                       ۴
لامرد و مهر     محسن علوی     اصلاح‌طلب           ۱
داراب و زرین دشت                       ۱
خرامه، سروستان و کوار     داریوش اسماعیلی     اصولگرا           ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت                       ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید                       ۱
لارستان، خنج و گراش     جمشید جعفرپور     اصولگرا           ۱
جهرم                       ۱
اقلید     سید حسین افضلی     اصلاح‌طلب           ۱
سپیدان                       ۱
رستم و ممسنی                       ۱
کازرون     رضازاده     مستقل           ۱
فسا                       ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند     کرم‌پور     اصلاح‌طلب           ۱

قزوین
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
قزوین و آبیک                       ۲
تاکستان     بهمن طاهرخانی     اصلاح‌طلب           ۱
بوئین‌زهرا     بابایی     اصلاح‌طلب           ۱

قم
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
قم     احمد امیرآبادی     اصولگرا           ۳
علی لاریجانی     مستقل
مجتبی ذوالنوری     اصولگرا

کردستان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بیجار     حمدالله کریمی                 ۱
مریوان و سروآباد                       ۱
سقز و بانه                       ۱
قروه و دهگلان     علی‌محمد مرادی                 ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران                       ۲

کرمان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
کرمان و راور     محمدرضا پورابراهیمی     اصولگرا           ۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر     علی نیک‌زاد     اصلاح‌طلب           ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج     احمد حمزه     اصلاح‌طلب           ۱
جیرفت و عنبرآباد     یحیی کمالی‌پور     مستقل           ۱
بافت، رابر، ارزوئیه     علی برز بختیاری     اصلاح‌طلب           ۱
سیرجان و بردسیر     شهباز حسن‌پور     مستقل           ۱
شهربابک     علی اسدی‌کرم     اصلاح‌طلب           ۱
رفسنجان و انار     احمد محمدی انارکی     اصلاح‌طلب           ۱
زرند و کوهبنان     حسین امیری‌خامکانی     اصلاح‌طلب           ۱

کرمانشاه
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب     حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا
۱
کنگاور صحنه و هرسین     حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا     اصولگرا           ۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا
۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب     فرهاد تجری     اصولگرا           ۱
پاوه     شهاب نادری     اصولگرا           ۱
کرمانشاه     (۱)عبدالرضا مصری     اصولگرا           ۳
(۲)سیدقاسم جاسمی     اصولگرا
محمد کرمی‌راد     اصولگرا

*
سید سعید حیدری طیب     اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بویراحمد و دنا                       ۱
کهگیلویه و بهمئی     عدل هاشمی‌پور     اصولگرا           ۱
گچساران                       ۱

گلستان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
علی‌آباد کتول                       ۱
گنبد کاووس     قرجه‌طیار     اصلاح‌طلب           ۱
رامیان و آزادشهر     ابراهیمی     اصولگرا           ۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز                       ۱
مینودشت و کلاله                       ۱
گرگان و آق‌قلا                       ۲

گیلان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
آستارا     ولی داداشی     اصولگرا           ۱
فومن                       ۱
لنگرود                       ۱
تالش، رضوانشهر و ماسال                       ۱
لاهیجان و سیاهکل                       ۱
صومعه‌سرا                       ۱
انزلی                       ۱
رودسر و املش     اسدالله عباسی     اصولگرا           ۱
آستانه اشرفیه                       ۱
رودبار                       ۱
رشت                       ۳

لرستان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
خرم‌آباد                       ۲
سلسله و دلفان     علی رستمیان     مستقل           ۱
کوهدشت     اله‌یار ملک‌شاهی     اعتدال           ۱
الیگودرز     محمد خدابخشی     اصولگرا           ۱
درود و ازنا     حسین گودرزی     اصولگرا     *     ۱
مجید کیان‌‌پور     مستقل
پلدختر     سید حمیدرضا کاظمی     اصولگرا           ۱
بروجرد     علاءالدین بروجردی     اصولگرا     *     ۲
هادی مقدسی     اصولگرا
عباس گودرزی     اصولگرا
فاطمه مقصودی     مستقل

مازندران
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
بابل     نجفی     اصلاح‌طلب           ۲
ساری     علی‌اصغر یوسف‌نژاد     اصلاح‌طلب           ۲
محمد دامادی     اصلاح‌طلب
نوشهر و چالوس     احمدی لاشکی     اصولگرا           ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه     محمد علی شاعری                 ۱
آمل و لاریجان     عزت‌الله یوسفیان ملا     اصولگرا           ۱
بابلسر و فریدونکنار     ولی‌الله نانواکناری     اصولگرا           ۱
نور و محمود‌آباد                       ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار                       ۲
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد                       ۱

مرکزی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب                       ۲
شازند                       ۱
دلیجان و محلات     علیرضا سلیمی     اصولگرا           ۱
ساوه و زرندیه                       ۱
خمین     محمد ابراهیم رضایی     اصولگرا           ۱
تفرش، آشتیان و فراهان     محمد حسینی     اصلاح‌طلب           ۱

هرمزگان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک     سید مصطفی ذوالقدر     اصلاح‌طلب           ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی     حسین هاشمی تختی‌پور     اصولگرا           ۳
احمد مرادی
محمد آشوری تازیانی     اصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیان     خالد زمزم‌پور                 ۱

همدان
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
رزن     حسن لطفی     اصلاح‌طلب     *     ۱
عطاالله سلطانی صبور     اصولگرا
اسدآباد     اکبر رنجبرزاده     اصولگرا           ۱
نهاوند     حسن بهرام‌نیا     اصولگرا           ۱
بهار و کبودرآهنگ     محمد علی پورمختار     اصولگرا           ۱
تویسرکان     محمدمهدی مفتح     اصولگرا           ۱
ملایر     محمد کاظمی     اصلاح‌طلب           ۲
همدان                       ۲

یزد
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
یزد و صدوق     سیدابوالفضل موسوی     اصلاح‌طلب           ۱
اردکان     محمدرضا تابش     اصلاح‌طلب           ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم                       ۱
تفت و میبد     کمال دهقانی     اصلاح‌طلب           ۱

اقلیت‌های مذهبی
حوزه انتخابیه     نامزد(ها)     گرایش     دور دوم     تعداد کرسی
زرتشتیان     اسفندیار اختیاری     مستقل           ۱
کلیمیان‌     مره‌صدق     مستقل           ۱
ارامنه شمال     کارن‌خانلری     مستقل           ۱
آشوری     یوناتن بت‌کلیا     مستقل           ۱
ارامنه جنوب     ژرژیک آبرامیان     مستقل           ۱

رهـــــــــــــا مسعودی
280 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




Ho3in R, [۰۳.۱۲.۱۶ ۱۱:۰۵]
بستن پنجره