کافه گردش
اخبار
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱:۲۹ ب.ظ

ادعای عجیب یک مرد برای مرگ همسرش

بامداد ۲۱ اسفند ماه سال گذشته سرنشینان خودروهای عبوری در بزرگراه یاسینی با صحنه عجیب بیرون پریدن زن جوان از خودرویی روبه‌رو شدند و خیلی زود برای نجات جان وی از امدادگران کمک خواستند.

شوهر این زن نیز در حالی که کمی جلوتر از صحنه حادثه توقف کرده بود سراسیمه خود را به بالای سر وی رساند که تیم‌های پزشکی و پلیسی با حضور در صحنه متوجه مرگ این زن شدند.

بدین ترتیب تیمی از مأموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امورجنایی در صحنه حاضر شدند و شوهر این زن تحت بازجویی گرفته شد و گفت: داخل ماشین با ناهید درگیر شدم و با هم جروبحث می‌کردیم که ناگهان همسرم از شدت عصبانیت در را باز کرد و به بیرون پرید که بلافاصله در کنار بزرگراه توقف کردم و وقتی بالای سر ناهید رسیدم با جسد غرق خونش روبه‌رو شدم.

بازپرس منافی آذر در این مرحله دستور بازداشت شوهر جوان را داد و این مرد روز ٢٢ اسفند ماه در شعبه سوم دادسرای ناحیه ٢٧ ادعای جدیدی کرد.  میلاد در اظهاراتش گفت: ما در بومهن زندگی می‌کنیم و شب حادثه برای خرید به تهران آمده بودیم که خودرویم نقص فنی داشت و در حال بازگشت به سمت خانه بودیم که ترمز خودرویم نمی‌گرفت و چون نمی‌خواستم با خودروهای دیگر تصادف کنم با همان سرعت در سر پیچ کنترل خودرو را در یک لحظه از دست دادم که در این لحظه در خودرو باز شد و ناهید به بیرون پرت شد.

بازپرس جنایی با توجه به ادعاهای عجیب شوهر جوان دستور داد تا وی در اختیار مأموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.  تحقیقات پلیسی در این پرونده مرموز ادامه داشت تا اینکه روز ٢۵ فروردین ماه امسال میلاد ادعای جدیدی را مطرح کرد.

وی در اعترافاتش گفت: ناهید با پدرش دچار اختلافات شدیدی بود و من و خانواده‌ام بارها تلاش کردیم تا آنها را با هم آشتی بدهیم اما بی‌فایده بود.  شب حادثه در مسیر خانه بودیم که از ناهید خواستم تا با پدرش آشتی کند و او را تهدید کردم که اگر این کار را نکند به خودش آسیب می‌رساند. ناهید گفت کاری می‌کنم که داغم به دل پدرم بماند و ناگهان در را باز و خود را به بیرون پرت کرد.

رهـــــــــــــا مسعودی
376 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *