از برد پرسپولیس تا قهرمانی نیم فصل استقلال خوزستان

خلاصه بازی تیم های پرسپولیس و راه آهن

دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه آهن با برتری 2 بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

پرتال خبری واکنش: در ادامه رقابتهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران راه آهن تهران از ساعت 14:30 در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

گل‌های پرسپولیس را در این دیدار مهدی طارمی در دقایق 25 و 42 به ثمر رساند. پرسپولیس با این برد 25 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به صبا به رده چهارم جدول صعود کرد. راه آهن 11 امتیازی هم در مکان سیزدهم جدول باقی ماند.

لحظات حساس نیمه نخست

دقیقه 18: احمد نوراللهی در درون محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شد اما ضربه او با دخالت مدافعان راه آهن به کرنر رفت.

دقیقه 22: نوراللهی از سمت راست حرکت خوبی را آغاز کرد و با ارسال توپ درون محوطه جریمه طارمی را در فرصت گلزنی قرار داد اما مهاجم پرسپولیس نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند.

دقیقه 25: اشتباه مدافعان راه آهن باعث شد مهدی طارمی درون محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شود و با تک به تک شدن با ایگور ننزیچ فرصت خوبی برای بازی کردن دروازه راه آهن به دست آورد. او در ادامه با یک شوت زیبا دروازه راه آهن را باز کرد.

دقیقه 42: حرکت خوب یاران پرسپولیس درون محوطه جریمه راه آهن یک فرصت خوب گلزنی برای این تیم به وجود آمد. پاسکاری خوب یاران برانکو درون محوطه جریمه راه آهن باعث شد روی خط 6 قدم مهدی طارمی صاحب توپ شود و دومین گل را به ثمر برساند.

از برد پرسپولیس تا قهرمانی نیم فصل استقلال خوزستان

نیمه دوم

در آغاز نیمه دوم شاگردان مهدی تارتار قصد داشتند با انجام یک بازی هجومی نتیجه را به نفع خود برگردانند و گل‌های دریافتی را جبران کنند اما هرچه از روند بازی گذشت بازی به تعادل کشیده شد و در ادامه پرسپولیسی‌ها توانستند همانند نیمه اول تسلط خود را به رخ حریف بکشند و بر بازی مسلط شوند.

لحظات حساس نیمه دوم:

دقیقه 48: محسن مسلمان از میانه‌های زمین حرکت خوبی را آغاز کرد و در ادامه با ارسال توپ به محوطه جریمه راه آهن باعث شد امید عالیشاه با ایگور ننزیچ تک به تک شود اما عالیشاه نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه او با دخالت ننزیچ به کرنر رفت.

دقیقه 58: روی اشتباه مدافعان راه آهن، مهدی طارمی با دروازه‌بان این تیم تک به تک شد اما واکنش خوب ننزیچ اجازه نداد که طارمی دروازه را باز کند. در ادامه در حالی که ننزیچ از دروازه بیرون آمده بود، امید عالیشاه می‌توانست دروازه خالی را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 69: امید عالیشاه درون محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شد و قصد داشت با یک پاس زیبا طارمی را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما دخالت ایگور ننزیچ باعث شد توپ به طارمی نرسد.

دقیقه 83: باز هم امید عالیشاه درون محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شد و در حالی که می‌توانست با یک ضربه ساده دروازه این تیم را باز کند اما توپ به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، امید عالیشاه، محسن بنگر، احمد نوراللهی، مهدی طارمی (جری ریکاردو بینستون،85)، فرشاد احمدزاده ( مایکل اومانیا،88)، کمال الدین کامیابی نیا، محمد انصاری لوکا ماریچ، رامین رضاییان، محسن مسلمان (میلاد کمندانی، 75).

سرمربی: برانکو ایووانکویچ

ترکیب راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، سید احمد مهدی زاده (امین منوچهری، 60)، بهادر عبدی، حمیدرضا دیوسالار (حمیدرضا علی‌عسگر، 60)، فرشاد فرجی، مهرداد محمدی، میلاد محمدی، حسین خیری، سباستین استراندوال (سیامک کوهنورد، 73).با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خلاصه بازی استقلال خوزستان و  ذوب‌آهن

استقلال خوزستان با پیروزی برابر ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران شد.

پرتال خبری واکنش: در پایان هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال خوزستان با برتری برابر ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال شد.

تیم استقلال خوزستان با گل دقیقه 77 مهدی زبیدی توانست برابر ذوب آهن اصفهان به برتری دست یابد تا به صدر جدول لیگ برتر برسد و در پایان هفته پانزدهم لیگ برتر قهرمانی خود را در نیم فصل پانزدهمین دوره لیگ برتر 95- 94 تثبیت کند.

با این نتیجه استقلال خوزستان با 32 امتیاز در صدر قرار گرفت، استقلال تهران با 30 امتیاز در مکان دوم جای دارد و ذوب آهن با این باخت 26 امتیازی و در مکان سوم باقی ماند. پرسپولیس و صبای قم 25 امتیازی هم در مکان های بعدی قرار دارند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خلاصه بازی پدیده و سپاهان

جدال تیم‌های پدیده و سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال برنده نداشت.

پرتال خبری واکنش: در ادامه بازی‌های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 14:45 امروز (جمعه) تیم‌های پدیده و سپاهان در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در بازی امروز ابتدا مهدی شریفی در دقیقه 45 سپاهان را پیش انداخت اما معین عباسیان در دقیقه 86 و در حالی که چند دقیقه از ورودش به میدان می‌گذشت، کار را به تساوی کشاند و مانع شکست خانگی پدیده شد.

قضاوت این بازی بر عهده رضا عادل بود که به علی احمدی از سپاهان و مهدی خیری از پدیده کارت زرد نشان داد.

سپاهان با این تساوی 22 امتیازی شد و از رده هشتم تکان نخورد. پدیده نیز با 17 امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خلاصه بازی ملوان و سیاه‌جامگان

تیم فوتبال ملوان و سیاه‌جامگان در چارچوب دیداری از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران به تساوی رضایت دادند.

ملوان و سیاه‌جامگان در چارچوب دیداری از هفته پانزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی در نهایت با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

در نیمه اول دو تیم بازی متعادلی انجام دادند که حاصل تلاش ‌‌‌آنها طی 45 دقیقه تساوی بدون گل بود.

در کل هیچ کدام از دو تیم عملکرد خوبی نداشتند و بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید.

در پایان مسابقه هم هواداران ناراضی ملوان نسبت به عملکرد کادرفنی اعتراض کردند و با شعار خداحافظ حمیدخان استیلی خداحافظ نیمکت پرسپولیسی اعتراض خود را بیان کردند.

در نیمه اول دقیقه 40 توپ به دست بهروز افشار برخورد کرد که اعضای تیم ملوان اعتقاد داشتند داور باید پنالتی بیگیرد.

امیر سعیدفر داور بازی در نیمه اول به مصطفی احمدی، رضا شربتی و سعید مهدی‌پور از سیاه‌جامگان کارت کارت زرد داد. دقیقه 64 داور برای بار دوم به شربتی کارت زرد داد تا این بازیکن از زمین اخراج شود.

ملوان با این تساوی 17 امتیازی شد و در رده یازدهم باقی ماند. سیاه‌جامگان هم با 10 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خلاصه بازی فولاد تبریز و فولاد خورستان

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه اختصاصی خود مقابل فولاد خورستان متوقف شد.

پرتال خبری واکنش: در ادامه روز دوم هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف فولاد خوزستان رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک تمام شد.

تک گل گسترش فولاد را سعید دقیقی در دقیقه 70 بازی به ثمر رساند و حسین ابراهیمی در دقیقه 4+90 کار را به تساوی کشاند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.