کافه گردش
اخبار
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱:۰۹ ب.ظ

اصرار برانکو برای جذب مهدی ترابی

اصرار برانکو برای جذب مهدی ترابی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس باید از بین خلیل زاده، محمدی و کاوه رضایی قید دو نفر را بزند در حالی که باشگاه پرسپولیس پیگیر مذاکرات با وحید امیری، شجاع خلیل زاده، مهرداد محمدی و تا حدودی هم کاوه رضایی بود پس از بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران و اصرار مجدد او به جذب مهدی ترابی که در لیست اصلی اش بود ورق برگشت و باشگاه از روز جمعه پیگیر جذب ترابی شد.مدیرعامل سابپا که با علی پروین رابطه دیرینه دارد باز هم به مسئولان پرسپولیس اعلام داشت تمایلی به فروش او نداریم ولی اصرار پرسپولیسی ها موجب شد درویش مبلغ یک و نیم میلیارد را در گام اول برای رضایت نامه مطرح کند.

پرتال خبری واکنش: پرسپولیس برای جذب ترابی با مسئولان ارشد سایپا وارد مذاکره شده تا رقم رضایت نامه را پایین بیاورد. علی اکبر طاهری و حسین هدایتی به موازات گفتگو با مدیرعامل باشگاه رایزنی هایی با هیات مدیره و مسئولان ارشد کارخانه داشته اند.باشگاه پرسپولیس حالا به جذب ترابی امیدوارتر شده و قرار است جلسه رسمی روز یکشنبه برگزار شود. اخبار دریافتی حکایت از آن دارد احتمال توافق زیاد است و باید دید نتیجه مذاکرات چه خواهد شد.پرسپولیسی ها که با تاکید برانکو همچنان در حال چانه زنی برای دریافت رضایت نامه خلیل زاده هستند اگر از جذب او ناامید شوند پروژه جذب مهرداد محمدی و دریافت رضایت نامه او را جدی تر پیگیری می کنند.

 قرار است امروز جواب استعلام قرارداد خلیل زاده در مورد قراردادش با سپاهان برسد. اگر این قرارداد یک فصل باشد مهرداد محمدی برای ثبت قرارداد راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد.پرسپولیس فقط دو سهمیه دیگر دارد و در صورت جذب محمدی، با توجه به سوابق بازی امیری در خط حمله و همچنین برخورداری از علی علیپور و جذب مهاجم کروات یا آفریقایی مدنظر برانکو از به خدمت گرفتن کاوه رضایی صرف نظر خواهند کرد.فعلا تمرکز اصلی باشگاه روی ترابی است و مدیران باشگاه بسیار امیدوار به جذب وی شده اند. ضمن اینکه هدایتی خبر از توافق دیگری داده است.

سارا ابراهیمی
309 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *