اظهارات مضحک یکی از مقامات رژیم آل خلیفه علیه ایران

پرتال خبری واکنش: “جاسم احمد السعیدی”، یکی از مقامات رژیم آل خلیفه و عضو سابق پارلمان بحرین در اظهاراتی مضحک و فراتر از حد اندازه خود، “ملک سلمان” –پادشاه عربستان سعودی را امیر المؤمنین و رهبر کشورهای عربی و اسلامی در مقابله با تروریسم و جمهوری اسلامی ایران خواند.

 اظهارات مضحک یکی از مقامات رژیم آل خلیفه علیه ایران
این شخصیت سلفی بحرینی با محکوم کردن سخنان ضد سعودی “سید حسن نصرالله” –دبیر کل حزب الله-، خواستار از بین بردن کسانی شد که آنها را دست نشاندگان جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد.”جاسم احمد السعیدی” در ادامه گزافه گویی های خود با اهانت به حزب الله گفت: “حزب الله، گروه تروریستی جنایتکاری است که نسبت به کشورهای عربی خلیج (فارس) کینه توزی می کند. می شنویم کسی که خود را یار خدا و حزب خدا می خواند، می گوید دشمن سرسخت ما عربستان است … این اظهارات او خود گواه بر تروریستی بودن (حزب الله) است.”

“لات”، یکی از بت هایی است که عرب های عصر جاهلیت و پیش از اسلام آن را پرستش می کردند.السعیدی در ادامه هذیان گویی خود و فرافکنی مختص وهابی‌ها افزود: ” بر همین اساس، امیر المؤمنین سلمان بن عبدالعزیز، ائتلاف مبارزه با تروریسم را تشکیل داد تا به تروریست ها بگوید سرجایتان بنشینید. ما باید علیه تمام گروه های تروریستی، دولت های تروریستی و جمهوری های تروریستی مجوسی مانند ایران، وارد عمل شویم. ایران، حزب الله را در لبنان تأسیس کرد؛ این کشور بود که داعش را در سوریه و عراق، به وجود آورد. ایران مدیر اعمال تروریستی و سر افعی است؛ سری که باید قطع شود. ما قدرت کوبنده ای هستیم.”

این سلفی وابسته به رژیم دیکتاتور آل خلیفه، در پایان یاوه گویی های خود گفت: “اکنون زمان قاطعیت فرا رسیده است. من پیشنهاد می کنم امروز باید سر جنایتکاران ایرانی و دست نشاندگان آنها را قطع کنیم؛ پیام روشن است؛ آنها می خواهند کشورهای عربی را تحت سلطه خود در آورند.”