کافه گردش
اخبار
۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ

اعلام زمان پرداخت حقوق بازنشستگان

بازنشستگان

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بین روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه به حسابشان واریز می‌شود.

پرتال خبری واکنش: محمدحسن زدا، درباره پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی، اظهار داشت:‌ در گذشته حقوق بر اساس حروف الفبا و در بازه زمانی طولانی‌مدتی به حساب بازنشستگان واریز می‌شد و به همین دلیل بانک‌ها اعلام کرده بودند به دلیل حجم زیاد نقدینگی که به بازنشستگان پرداخت می‌کنیم در ارائه وجه نقد در چند روز دچار مشکل می‌شویم و بر همین اساس تصمیم گرفته شد هر ماه سه روز پرداخت حقوق بازنشستگان به عقب افتد و از اواخر سال گذشته نهایتاً حقوق این افراد از روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه پرداخت می‌شود.

 وی ادامه داد:‌ مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی نیز در مرداد ماه پرداخت شد و پرداخت معوقه‌ای به بازنشستگان نداریم.
زدا بیان داشت:‌ برای بازنشستگانی که به دلیل عقب افتادن حقوق با مشکلاتی مواجه شوند، ۴۰ میلیارد تومان وام در اختیار بانک رفاه قرار گرفته که به این بازنشستگان، ۲ میلیون تومان وام کم بهره پرداخت کند.
سارا ابراهیمی
330 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *