کافه گردش
اخبار
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ

افزایش آلودگی هوا در کلان شهرها بیشتر می‌شود

افزایش آلودگی هوا در کلان شهرها بیشتر می‌شود

پرتال خبری واکنش: محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی گفت‌؛ در خصوص وضعیت آب و هوای امروز کشور اظهار داشت: امروز میزان آلاینده‌ها در سطح شهر تهران، قم، اصفهان، اراک و تبریز به دلیل فعال بودن زیاد چشمه‌های تولید، بیشتر خواهد شد.
وی در خصوص وضعیت دیگر نقاط کشور گفت: جوی آرام در اکثر مناطق کشور حاکم خواهد بود و فقط موجی از فراز مشهد عبور می‌کند که باعث بارندگی در خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی شده است.
اصغری با بیان این که امروز در سواحل دریای خزر، استان مازندران، گلستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد بارش‌ها به شکل برف وجود دارد ،افزود: به تدریج بارندگی در این مناطق پایان یافته و هوا صاف خواهد شد به طوری‌که این موج بارندگی از شمال شرق کشور (مشهد) خارج خواهد شد.
وی در خصوص شرایط هوای فردا تاکید کرد: فردا (یکشنبه) به دلیل انباشت آلاینده‌های امروز، میزان آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت ذکر شده به انضمام مشهد بیشتر خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص هوای تهران گفت: امروز آسمان تهران غبار آلود با بیشینه دمای ۵ و کمینه دمای ۱- درجه، است.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
502 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *