اقدام یک امام جمعه برای برف‌ روبی/تصاویر

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضااسماعیلی، امام جمعه گلپایگان در این حرکت مردمی اقدام به برف روبی پیاده روی کتابخانه آیت الله محمدی ،مسجد جامع وهمچنین برخی کوچه وپیادروهای پر تردد شهر کردند.

 پس از بارش برف کم دیده شده که کسی یا مردم محله ای پیاده روهای محله خود را برف روبی کنند و یا رئیس اداره ای با کارکنان خود بصورت دسته جمعی حداقل پیادروی جلوی اداره خود را از برف و یخبندان پاک نمایند، امام جمعه شهرستان گلپایگان در تصمیمی مشترک با برخی از مسئولان اقدام به برف روبی معابر کرده و عبور و مرور مردم را تسهیل بخشیدند.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی در حاشیه این حرکت پسندیده طی سخنانی، روحیه تعامل و وفاق را لازمه رفع مشکلات و نیازها در مواقع مورد نیاز دانست.

وی تاکید کرد: در چنین مواردی نباید انتظار داشته باشیم فقط شهرداری تمام خیابانها و کوچه ها را برف روبی کند، بلکه باید با روحیه همکاری، مردم جلوی خانه و حتی محله خود و کارکنان دولت مقابل ادارات خود را از برف و یخبندان پاک کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان نیز این اقدام را در دعوت مردم به همکاری در مواقع لزوم موثر دانست و ابراز امیدواری نمود تا از این پس شاهد افزایش هرچه بیشتر حرکت های مردمی در سطح شهر باشیم.

 

امام جمعه

 

امام جمعه

 

امام جمعه

امام جمعه