کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ

امام جمعه جیرفت: سخنرانی مطهری در کرمان باید لغو شود!

امام جمعه جیرفت گفت: سخنرانی علی مطهری در روز دانشجو باید لغو شود و در غیر این‌صورت مردم انقلابی نمی‌گذارند، چنین اتفاقی بیفتد.
پرتال خبری واکنش: به نقل از حماران؛ حجت‌الاسلام رضا کرمی‌پور با اشاره به سفر علی مطهری به کرمان اظهار داشت: اگر این سخنران بیاید و در کرمان سخنرانی کند مردم پی به این مطلب می‌برند که برخی از مسؤولان ما غیرت دینی و اعتقادیشان را از دست داده‌اند.
امام جمعه جیرفت بیان داشت: ان‌شاء‌الله تا ۱۶ آذر ماه جاری برخی مسؤولان ما حواسشان را جمع کنند در غیر این‌صورت با مردم انقلابی و در صحنه ما طرف خواهند شد و نمی‌گذارند، چنین اتفاقی رقم بخورد.
وی با اشاره به اظهارنظر علی مطهری در زمینه برگزاری کنسرت در مشهد و این مطلب که اگر امام رضا(ع) هم بود در کنسرت شرکت می‌کرد، بیان داشت: این سخنان بی‌احترامی به مقدسات است.
کرمی‌پور خاطرنشان کرد: کنسرت‌هایی اجرا می‌شود که وقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم فیلم یکی از آن‌ها را دید از شدت خجالت و به خاطر مجوزی که داده بود، استعفا کرد و رفت.
امام جمعه جیرفت تصریح کرد: جمله‌ای اعلام کردند که جامعه روحانیت مبارز جیرفت موافقت خودشان را با سخنرانی این فرد اعلام کرده‌اند که این موضوع خلاف واقع است و چنین چیزی نیست و جامعه روحانیت مبارز جیرفت هیچ موضع مثبتی در رابطه با آمدن این آقا به کرمان ندارد.
وی افزود: غیرت دینی مردم و مسؤولان مشهد موجب شد تا نگذارند، این فرد سخنرانی کند، حالا باید دید غیرت دینی مسؤولان استان ما چقدر است.
رهـــــــــــــا مسعودی
294 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *