بارسلونا به جام حذفی اسپانیا صعود کرد

پرتال خبری واکنش: بارسلونا با برتری 2 بر صفر برابر اسپانیول در دیدار برگشت قاطعانه به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کرد.بارسلونا به جام حذفی اسپانیا صعود کرد

به گزارش«انتخاب»، در برگشت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری با برگزاری 4 دیدار آغاز شد که در مهم‌ترین بازی بارسلونا با نتیجه 2 بر صفر اسپانیول را در خانه خود شکست داد.

شاگردان لوئیس انریکه که در دیدار رفت 4-1 رقیب همشهری را شکست داده بودند، در دیدار برگشت با قدرت بازی را شروع کردند. دقیقه 32 مسی که به تازگی توپ طلای پنجم خود را کسب کرده بود، بعد از این که مدافعان حریف را به هم ریخت، با یک پاس عالی منیر را در موقعیت گلزنی قرار داد و ‏او هم بعد از عبور از باردی، به راحتی دروازه را باز کرد.‏

در اواخر نیمه دوم نیز منیر الحدادی با ضربه‌ای بی‌نقص حساب کار را 2 بر صفر کرد. در ثانیه‌های پایانی توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بارسا با اقتدار راهی مرحله بعد شد.

در دیگر دیدارها بیلبائو با یک گل ویارئال را شکست داد. لاس‌پالماس با نتیجه 3 بر 2 ایبار را شکست داد و سلتاویگو با 2 گل از سد کادیس گذشت. با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.