کافه گردش
اخبار
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۹:۲۵ ق.ظ

بارش برف و تگرگ در مشگین‌شهر

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در هفتاد و یکمین روز از فصل بهار بارش رگبار تگرگ شهرستان مشگین‌شهر را سفیدپوش کرد.
پرتال خبری واکنش: علی دولتی‌مهر اظهار داشت: در هفتاد و یکمین روز از فصل بهار شاهد بارش تگرگ و رگبار باران در شهرستان مشگین‌شهر بودیم به طوری که تداوم بارش تگرگ در این شهرستان مناطق مختلف آن و ارتفاعات کوه سبلان را سفیدپوش کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز ارتفاعات شهرستان مشگین‌شهر نیز شاهد بارش برف بود، افزود: بارش تگرگ ۱۶ میلی‌متری امروز در مشگین‌شهر به طور تخمینی نیم ساعت طول کشید که موجب آبگرفتگی معابر و خیابان‌های محلی این شهرستان شد که به دنبال این رویداد تردد خودروها و عابرین در معابر با مشکل مواجه بود .
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: اخطاریه سازمان هواشناسی استان اردبیل در رابطه با احتمال تگرگ و رگبار از سه روز پیش اعلام شده بود و پیش‌بینی احتمال بارش تگرگ و رگبار باران در این شهرستان وجود داشت که به مسئولان مربوطه به طور کامل اطلاع‌رسانی شده بود.
دولتی‌مهر تصریح کرد: احتمال رگبار باران و تگرگ تا روز جمعه در استان اردبیل به ویژه مشگین‌شهر پیش‌بینی می شودو سازمان هواشناسی در سریع ترین زمان ممکن پیشگیری‌های لازم را در خصوص شرایط جوی اعلام می‌کند و هیچ گونه مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
وی گفت: با راه‌اندازی رادار هواشناسی در استان اردبیل شاهد پیش‌بینی‌های دقیق و سریع می‌شویم که این رادار دهه فجر امسال در استان اردبیل به طور کامل راه‌اندازی می‌شود.
رهـــــــــــــا مسعودی
418 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *