بازگشت باشکوه رامین رضائیان به ترکیب پرسپولیس

رامین رضائیان، مدافع راست پرسپولیس در بازی امروز این تیم مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر، برای اولین بار در فصل جاری به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار گرفت.
پرتال خبری واکنش: رضائیان که به لطف اخراج محمد انصاری، مدافع میانی پرسپولیس در بازی هفته گذشته مقابل پیکان، امروز در ترکیب اصلی قرار گرفت، در طول ۹۰ دقیقه حضور خود در زمین عملکرد بسیار خوبی داشت و نه تنها سازنده تک گل سه امتیازی سرخپوشان بود، بلکه موجب ۱۰ نفره شدن تیم رسول خطیبی نیز شد.
آخرین باری که رضائیان به عنوان بازیکن ثابت برای پرسپولیس به میدان رفته بود، مربوط به بازی پرسپولیس و راه‌آهن در هفته پایانی فصل گذشته بود، دیداری که شاگردان برانکو با وجود برد ۲-۱ مقابل حریف خود به دلیل تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان از کسب عنوان قهرمانی لیگ بازماندند. رضائیان در آن بازی گل اول پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
با توجه به بازی خوب رضائیان در بازی امروز و بازگشت محمد انصاری به ترکیب پرسپولیس از بازی هفته آینده، حالا باید دید آیا برانکو از بازی‌های بعد باز هم رامین را به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب اصلی خود به میدان خواهد فرستاد یا دوباره تصمیم به نیمکت‌نشن کردن او خوهد گرفت.
بدون تردید این مساله چالش و دغدغه اصلی برانکو برای بازی هفته آینده مقابل پدیده خواهد بود.
بازگشت باشکوه رضائیان به ترکیب پرسپولیس
بازگشت باشکوه رضائیان به ترکیب پرسپولیس