بازیکن تیم ملی فوتبال از مسئولان استان بوشهر انتقاد کردن

ماهینی به شدت از مسئولان استانش انتقاد کرد و گفت: به عنوان یک بوشهری که به استانم عشق می‌ورزم از بعضی اتفاقات ناخوشایندی که در ورزش …
ملی پوش بوشهری پرسپولیس به شدت از مسئولان استانش انتقاد کرد و گفت: به عنوان یک بوشهری که به استانم عشق می‌ورزم از بعضی اتفاقات ناخوشایندی که در ورزش رخ می‌دهد ناراحت هستم.

حسین ماهینی اظهار داشت: چرا باید فوتبال استان ما به این وضعیت باشد، مگر ایرانجوان صدر جدول نیست، این تیم با کادر بومی‌اش و بازیکنان باغیرتی که دارد می‌تواند لیگ برتری شود اما با کدام حمایت و پشتوانه؟

 

1
1

وی ادامه داد: مگر می‌شود این همه ثروت در استان ما باشد اما تیم‌های ورزشی بخصوص فوتبالی ما لنگ چند میلیون باشند، نفت و گاز ما به تمام ایران می‌رود ایرادی نیست همه ایران سرای من است اما پس سهم ما بوشهری‌ها کجاست؟ چرا ایرانجوان که در صدر لیگ یک است آنهم بدون باخت، در استرس تزریق پول باشد.

وی که با فارس گفتگو کرده، ادامه داد: این همه شرکت نفتی، نیروگاه و گمرک در استان ماست، یک میلیارد تومان ندارند به این تیم تزریق کنند شاهین هم بدون پول نابود شد، دل خوشی مردم همین فوتبال بوده و هست، چرا هیچ کس به فکر مردم نیست، سرزمین مادری من با فوتبال نفس می‌کشد اما به خدا این رسمش نیست.

ماهینی تأکید کرد: مردم بوشهر نجیب هستند اما نباید از نجابت آنها سوء استفاده کرد، این درست که حرفی نمی‌زنند اما دلیل نمی‌شود به حرف دل آن‌ها گوش ندهند حرف من فوتبال تنها نیست همه ورزش‌هاست اما با توجه به علاقه وافر مردم به فوتبال انتظار دارم به علاقه و عشق مردم احترام گذاشته شود.

بازیکن تیم ملی تصریح کرد: هیچ کس حضور ۳ ساله شاهین در لیگ برتر را فراموش نمی‌کند، ورزشگاه لبریز از تماشاگر، شور و نشاط مردم و خیلی اتفاقات مثبت دیگر البته نامهربانی در حق بومی‌ها را فراموش نمی‌کنم.

ماهینی گفت: مسئولان به داد شاهین برسند و این تیم ریشه‌دار را زنده نگه دارند، ایرانجوان را تا لیگ برتر همراهی کنند، به دیگر نماینده‌های فوتبالی استان کمک کنند تا استعدادهای ناب جنوب ایران باز هم بدرخشند.

وی حضور استاندار بومی را به فال نیک گرفت و مهندس سالاری را مخاطب خود قرار داد و گفت: وقتی شنیدم یک بوشهری استاندار شده خوشحال شدم، ایشان را تاکنون ندیده‌ام اما شنیده‌ام انسان توانمندی است، آقای سالاری تزریق ۱ الی ۲ میلیارد تومان به فوتبال استان و نمایندگان استان در لیگ‌های مختلف می‌تواند فوتبال ما و روحیه مردم با حضور شما دچار تحولات مثبتی کند، می‌دانم شما هم مثل من یک بومی هستی و دلت به عشق شهر و استانمان می‌تپد، پس تا دیر نشده اقدام فرمایید، این مردم شایسته بهترین‌ها هستند.