کافه گردش
اخبار
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ

باند مزاحمین نوامیس به سرکردگی زن جوان

پرتال خبری واکنش:سه مرد مغازه‌دار در پارک پیشگوی تربت‌حیدریه شب چهارشنبه گذشته وقتی چند جوان شرور را دیدند که در حالت غیرعادی برای زنان و دختران ایجاد مزاحمت می‌کنند با آنها درگیر شدند.مردان مزاحم بلافاصله پارک را ترک کردند و هنوز دقایقی نگذشته بود که سوار بر دو خودرو سواری دوباره به آنجا بازگشتند. هفت مرد جوان به همراه زن خشمگین به سراغ مغازه‌دارها رفته و با عربده‌کشی و قدرت‌نمایی پس از آسیب رساندن به مغازه‌ها، ۳ مرد مغازه‌دار را هدف ضربات مشت و لگد قرار دادند.

باند مزاحمین نوامیس به سرکردگی زن جوان
سرهنگ حسین بیدمشکی جانشین فرماندهی پلیس خراسان رضوی در این باره به شوک گفت: شاهدان این درگیری که دچار ترس و وحشت شده بودند موضوع را به پلیس گزارش دادند و خواستار پیگیری سریع ماجرا شدند.

وی  افزود: در مرحله نخست این عملیات، زن ۳۵ ساله که با خودرو سواری از صحنه گریخته بود، ردزنی و دستگیر شد.پلیس در بازرسی از خودرو این زن یک تفنگ شکاری وینچستر مسلح، یک چاقو و دو گوشی تلفن همراه به دست آورد.

وی ادامه داد: زن جوان در تحقیقات ابتدایی پرونده اظهار داشت: در شرارت خیابانی شب چهارشنبه با هفت شرور که یکی از آنان برادر و دیگری پسرش هستند همدست بوده است.سرهنگ حسین بیدمشکی اظهار داشت: عملیات تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس در این پرونده ادامه یافت و پلیس با پاکسازی دو مخفیگاه اعضای باند در محدوده خیابان اقاقیا و رضوان تربت حیدریه، علی ۲۰ ساله و ۳ عضو دیگر باند به نام‌های  مهدی، سجاد و مصطفی را در اقدام غافلگیرانه‌ای دستگیر  کردند.

وی گفت: جست‌وجوهای پلیسی برای دستگیری سه عضو فراری این باند و رازگشایی از اقدام‌های تبهکارانه آنان با هدایت زن جوان ادامه دارد.

سارا ابراهیمی
597 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *