بحث روز: ظریف راست می گوید یا کریمی قدوسی؟

پرتال خبری واکنش: «برجام» تکرار شونده ترین واژه ی دو سال اخیر در ادبیات سیاسی کشور بوده است. به جرات حالا سرنوشت برجام فقط محدود به هسته ای و راکتور و بحث های فنی نیست. سرنوشت گروه های سیاسی به موفقیت «برجام» و یا عدم موفقیت آن گره خورده، گروهی لحظه به لحظه فعل و انفعالات مرتبط با بجام را رصد می کنند تا کوچکترین تاثیر مثبت آن را تیتر یک کنند. گروهی دیگر در نقطه ی مقابل اسناد و محرمانه های وزارت امورخارجه را علنی می کنند تا ناکامی «برجام» را ثابت کنند.
این روزها با حرف های کریمی قدوسی در مجلس «برجام» وارد مرحله ی تازه ای شده. حالا این بار رسانه های اصولگرا از ظریف به عنوان یک سیاستمدار صادق نام می برند و اصلاح طلبان هم اقدام قدوسی را خلاف مصالح نظام می دانند.
شما چه فکر میکنید؟ آیا با انتشار حرف های محرمانه ی ظریف موافقید؟ آیا انتشار این صحبت ها به نفع کشور است؟ آیا اصلا این نقل قول ها را معتبر می دانید؟ فکر می کنید اگر این حرف ها صحت داشته باشد یعنی برجام شکست خورده؟ حق را به کریمی قدوسی و 11 همراهش می دهید که خواهان پخش سخنان ظریف در مجلس شده اند؟ و یا معتقدید این حرف ها نباید علنی بشود؟ نظر هایتان را برای ما بنویسید.