کافه گردش
اخبار
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ

برانکو: هواداران پرسپولیس در دنیا بهترین هستند

برانکو: هواداران پرسپولیس در دنیا بهترین هستند

پرتال خبری واکنش: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر فولاد گفت: مایل هستم خوشحالی خودم را با شما تقسیم کنم. به خاطر هوادارانمان خوشحالم. از اینکه با تعداد زیاد از ما هواداران حمایت می‌کنند خوشحالم. هواداران ۹۴ دقیقه ما را تشویق کردند و به ما اطمینان داشتند. هواداران بزرگترین انگیزه و محرک ما هستند و خوشحال هستم که آنها را راضی کردیم. یک بار دیگر هواداران‌مان نشان دادند بهترین هواداران دنیا هستند.

او افزود: می‌دانستیم بازی سختی داریم. فولاد در نیم فصل دوم بیشترین امتیازات را گرفته است. آنها می‌خواستند ما را غافلگیر کنند. ما یک نیمه اول عالی داشتیم که ۴۵ دقیقه با ریتم بالا بازی کردیم و تعداد فرصت‌های زیادی را ایجاد کردیم و به حریف برتری داشتیم. ۶۰-۷۰ دقیقه استحقاق قهرمانی داشتیم. طبیعی است که وقتی نتیجه با یک گل ادامه پیدا می‌کند، تیم برنده کمی عصبی می‌شود چون به بردش مطمئن نیست. ما گل دوم را کم داشتیم تا راحت‌تر بازی را ادامه دهیم. با گل دوم می شد گل‌های بیشتری بزنیم. یک بار دیگر از صمیم قلب به بازیکنان عزیزم تبریک می‌گویم که استحقاق این برد را داشتند و مخصوصا به هوادارانمان تبریک می‌گویم که با حضور بیش از ۹۰ هزار نفری از ما حمایت کردند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا تیمش ناامن می‌برد گفت: این یکی از مشکلات ماست که تعداد زیادی موقعیت گل بدست می‌آوریم ولی گل نمی‌زنیم. شاید دلیلش جوانی بازیکنان ما باشد. دلیل دیگرش هم این است که بازیکنانم همه انرژی خود را می‌گذارند و با افت تمرکز رو به رو می‌شوند و نمی‌توانند ضربه نهایی را به گل تبدیل کنند. با همه این مشکلات موثرترین تیم لیگ هستیم. من مطمئنم که روز به روز بهتر می‌شویم و این نقیصه را هم حل می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اخطارهای زیاد تیمش که عموما غیرفنی هستند، گفت: روش بازی ما و فلسفه بازی ما به این شکل است که ما اصرار به هر چه تهاجمی‌تر بازی کردن، داریم. این روش طبیعتا با کارت زرد گرفتن همراه است. من با همه این‌حال گفته‌ام که نباید به این چیزها فکر کرد و باید به بازی بعدی فکر کنیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه پیروانی گفته بهتر بود ‘اینفانتینو’ با امثال دایی و مهدوی‌کیا دیدار می‌کرده است، گفت: اینفانتینو آمده بود دیدن فدراسیون، من هم تا جایی که می‌دانم آمده بوده تا از مرکز پزشکی دیدن کند، چرا باید با من دیدار می‌کرد؟ ولی درباره مهدوی‌کیا و دیگران بستگی به قراردادش دارد. در ضمن، دایی امروز تیمش بازی داشته و ما کارهای مهم‌تری داریم مثل جلسه فنی گذاشتن و آماده کردن تیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اثر تماشاگران در ایجاد انگیزه برای بازیکنانش بیان کرد: من از مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه تشکر می‌کنم. همگی در حال زحمت کشیدن هستیم. ما در تلاش هستیم تا به هدفمان برسیم. خودتان دیدید که حضور هوادار یعنی چه. دیدید بازیکنان با چه توانی به میدان رفتند. همه کارهایی که ما انجام می‌دهیم برای هواداران است. این باشکوه است که یک بازی زیبا با تماشاگران داشته باشیم. من و بازیکنانم افتخار می‌کنیم به اینکه به استادیوم بیاییم و این جمعیت را ببینیم. رضایت‌مندی‌ای بالاتر از این وجود ندارد که تماشاگر را خوشحال کنیم. خودتان دیدید که تماشاگران چگونه ما را تشویق کردند.

سرمربی پرسپولیس درباره شانس تیمش برای قهرمانی عنوان کرد: ما اهداف خود را چند ماه پیش مشخص کردیم. دقیقا امروز در جلسه فنی به بازیکنانم گفتم که به خاطر بیاورند وقتی یک امتیاز داشتیم به آنها چه گفتم. آنها مقابل ذوب‌آهن و سپاهان به من ثابت کردند که ما حق داریم بخواهیم و ادعای قهرمانی داشته باشیم. هواداران ما هم در این قضیه به ما اعتماد کردند که چند ماه پیش در درفشی‌فر آن را به ما اعلام کردند. طبیعی است که در کنار سایر تیم ها مثل استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن به دنبال قهرمانی هستیم.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
436 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *