کافه گردش
اخبار
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۸:۵۸ ق.ظ

برد پرسپولیس مقابل ملوان

پرتال خبری واکنش:دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندر انزلی در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه آغاز شد که در پایان ۱۲۰ دقیقه پرسپولیس تهران با یک گل از سد مهمان خود گذشت.

گل پرسپولیس: مهدی طارمی( دقیقه ۹۷)

اخراج: مهدی طارمی از پرسپولیس (دقیقه ۱۰۷)

ورزشگاه: آزادی تهران

تعداد تماشاچی: حدود هشت هزار نفر

ترکیب پرسپولیس تهران : سوشا مکانی، محسن بنگر، مهدی طارمی، کمال الدین کامیابی نیا، جری ریکاردو(علی علیپور)، احمد نورالهی، میلاد کمندانی، علیرضا نورمحمدی، هادی نوروزی(محسن مسلمان)، رامیین رضاییان، بابک حاتمی(محمد انصاری)

ترکیب ملوان بندر انزلی: سرگی پشنکو، عزت اله پورغازمحمد نزهتی)، آرش افشین(محمد رضی پور)، پژمان نوری(فرزاد حاتمی)، مازیار زارع، سیدجلال رافخایی، شهاب کرمی، حسین ماهینی، عزیز معبودی حقیقی، محمدحسین کنعانی زادگان، صادق محرمی

داوران: البرز حاجی پور، محمدرضا ابوالفضلی، رحیم شاهین، یاسر همرنگ

نیمه نخست

در دقیقه سوم بازی سید جلال رافخایی با اشتباه مسلم علیرضا نور محمدی صاحب موقعیت تک به تک شد که در نهایت با رد کردن توپ از بالای سر سوشا مکانی، تیرک مانع از فروپاشی دروازه پرسپولیس شد.

در دقیقه ۱۶ هادی نوروزی پس از یک دو با مهدی طارمی از گوشه سمت راست محوطه جریمه شوت خود را راهی دروازه ملوان کرد که با عکس العمل سرگی پشنکو توپ به کرنر رفت.

بابک حاتمی در دقیقه ۲۵ به دلیل مصدومیت جای خود را به محمد انصاری داد.

پژمان نوری در دقیقه ۳۵ بازی از روی یک ضربه ایستگاهی به شدت دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که با واکنش خوب مکانی توپ به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه ۴۰ آرش افشین به دلیل مصدومیت جای خود را به محمد رضی پور داد.

نیمه دوم

مهدی طارمی در دقیقه ۵۱ پس از پاسکاری متوالی بازیکنان پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد که توپ را از گوشه دروازه پشنکو به بیرون زد.

دو دقیقه بعد پرسپولیسی ها اینبار نیز توسط طارمی صاحب یک موقعیت بسیار خوب دیگر شدند که میلاد کمندانی اینبار توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا فریاد هوارداران سرخ پوش پایتخت به هوا خیزد.

در دقیقه ۶۳ فرزاد حاتمی به جای پژمان نوری و محسن مسلمان به جای هادی نوروزی به میدان امد تا از این لحظه به بعد بازوبند ملوانی ها را مازیار زارع و بازوبند پرسپولیسی ها را علیرضا نورمحمدی بر بازو ببندد.

در دقیقه ۶۶ مهدی طارمی پس از آنکه عزت الله پور غاز را پشت محوطه جریمه از پیش رو برداشت با یک شوت پای چپ توپ را به تیرک دروازه ملوان کوبید.

در دقیقه ۷۱ جلال رافخایی یک موقعیت بسیار ایده آل را از روی خط شش قدم محوطه جریمه به نقطه ای زد که سوشا مکانی حاضر بود.

در دقیقه ۹۰ علی علیپور به جای جری ریکاردو برای پرسپولیس به میدان آمد.

وقت اضافه

در دقیقه ۹۷ نیمه اول وقت های اضافه علی علی پور با تعلل بیش از حد فرصت خوب پرسپولیس را با دخالت مدافعان حریف از دست داد.

در دقیقه ۹۹ مهدی طارمی با پاس به بیرون علیپور در مقابل دروازه خالی قرار گرفت و با یک ضربه هوشمندانه دروازه ملوان را باز کرد.

مهدی طارمی در دقیقه ۱۰۷ بازی پس از خطا بر روی سرگی پشنکو دروازه‌بان ملوان با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. طارمی در نیمه دوم بازی نیز پس از خطا بر روی معبودی حقیقی مدافع چپ ملوان کارت زرد اول را دریافت کرده بود.

سوشا مکانی در دقیقه ۱۱۰ به دلیل اعتراض به کمک داور با کارت زرد داور جریمه شد.

محمد نزهتی در دقیقه ۱۱۳ به جای عزت الله پور غاز به میدان آمد.

در دقیقه ۱۱۸ علی علیپور و در دقیقه ۱۲۰ رامین رضاییان از داور بازی کارت زرد گرفتند.

پرسپولیس باید در مرحله بعد به مصاف برنده دیدار گسترش فولاد و ذوب آهن برود.

رهـــــــــــــا مسعودی
527 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *