کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ق.ظ

بعضی بابک زنجانی درست کردند و دکل نفتی را گم کرده‌اند

بعضی بابک زنجانی درست کردند و دکل نفتی را گم کرده‌اند
معاون اول رئیس‌جمهور گفت:  تفاوت این دولت با دولت‌های گذشته در پیگیری سیاست‌های کلی این است که به محض ابلاغ سیاست‌های کلی موارد مربوط به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ می‌شود و به طور جدی مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
پرتال خبری واکنش: اسحاق جهانگیری در هفدهمین همایش ملی معرفی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز گفت: در دولت گذشته مصوبه‌ای مبنی بر فروش یک میلیون و ۶۷۰ هزار متر مربع از پارک پردیسان مطرح شده بود. دولت یازدهم در اولین اقدامات خود لغو مصوبه فروش پارک پردیسان را تصویب کرد.
معاون اول رئیس‌جمهور با ابراز تاسف از اینکه برخی گفته‌اند دولت در انعکاس یکی از شاخص‌های اقتصادی در سه ماهه گذشته تعلل داشته و باید از این بابت شرمنده باشد، تصریح کرد: البته تذکر لازم است و ما به دنبال شفافیت هستیم تا آمار مورد نیاز مردم را در اختیاراشان قرار دهیم اما کسانی که این تعابیر را به کار می‌برند خودشان باید شرمند اقداماتی باشند که کشور را به دست ویرانی می‌سپارد.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری که نفت از ۱۰۰ دلار به ۲۵ دلار کاهش یافت کشورهای منطقه با پولی که در سال‌های گذشته از نفت ۱۰۰ دلاری ذخیره کرده بودند کشورشان را اداره کردند اما باز هم با شوک‌های اقتصادی روبه‌رو شدند و قیمت ارزشان تا ۷۰ درصد جابه‌جا شد. اما آقایان در کشور ما کل پول نفت را بردند و خرج کردند و بدهی‌های سنگین به بار آوردند و یک دولت بدهکار به جا گذاشتند که در برخی آمارها گفته می‌شود ۳۸۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد.
معاون اول رئیس‌جمهور افزود: کسانی باید شرمنده باشند که ۲۲ میلیارد دلار پول مملکت را به بهانه تعادل قیمت ارز در دوبی و استانبول با قیمت پایین به خارجی‌ها فروختند و کسانی باید شرمنده باشند که ۱۷ هزار میلیارد تومان را ظرف یک ماه نیم بدون مجوز از منابع بانک مرکزی برداشت کرده‌اند.
جهانگیری با بیان اینکه کسانی باید شرمنده باشند که فساد را در کشور نهادینه کردند، افزود: کسانی باید شرمنده باشند که بابک زنجانی درست کردند و دکل نفتی را گم کردند.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
449 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *