کافه گردش
اخبار
۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ

بنزما: اکوادور نشان داد در جام جهانی حریف آسان معنی ندارد

139304051129387393085433

مهاجم تیم ملی فرانسه توقف تیمش برابر اکوادور را نتیجه درخشش دروازه‌بان حریف دانست.تیم ملی فرانسه بامداد امروز (پنجشنبه) در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ به مصاف تیم اکوادور رفت که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرانسه در شرایطی تن به تساوی و برای اولین بار در جام بیستم امتیاز از دست داد که موقعیت‌های فراوانی برای گشودن دروازه اکوادور داشت اما الکساندر دومینگس، دروازه‌بان این تیم با واکنش‌های تماشایی خود بنزما و یارانش را در گلزنی ناکام گذاشت و به همین دلیل در پایان به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

بنزما در خصوص این بازی به شبکه TF1 فرانسه گفت: دوست داشتیم این بازی را می‌بردیم اما در برخی بازی‌ها کار گره می‌خورد که این بازی یکی  از آنها بود. با این حال ما بدون شکست جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را کسب کرده‌ایم و بابت این صعود به خودمان می‌بالیم.

بنزما افزود: در این بازی ما روبه‌روی یک دروازه‌بان خوب و آماده قرار گرفته بودیم، کسی که با چندین واکنش خوب بود دروازه‌ اکوادور را نجات داد. امیدوارم که در بازی بعدی ضربات‌مان داخل چارچوب برود. این بازی نشان داد که در جام جهانی حریف آسان معنایی ندارد.

تساوی فرانسه در بازی برابر اکوادور، خروس‌ها را به عنوان صدرنشین گروه E راهی مرحله یک هشتم نهایی کرد تا این تیم حریف نیجریه شود.

سپیده تدین
390 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *