کافه گردش
اخبار
۲۰ دی ۱۳۹۴, ۱:۳۰ ب.ظ

به علت بارش سنگین برف جاده کرج – چالوس مسدود شد

پرتال خبری واکنش: رئیس پلیس راه البرز ، سرهنگ رضا اکبری گفت که به علت بارش سنگین برف جاده کرج -چالوس درحوزه استان مازندران تردد دراین محور مسدود شده است.هم اکنون تردد فقط به صورت محلی تاسه راه دیزین انجام می شود.

وی اضافه کرد: دراستان البرز نیز از شب گذشته شاهد بارش برف و باران بودیم، اما اکنون بارش ها قطع شده و جاده ها لغزنده است.رانندگان درهنگام حرکت در جاده های البرز با سرعت مناسب رانندگی کنند.درحال حاضر نیز وضعیت ترافیک در راه های البرز درخط جنوبی از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین است.

اکبری خاطرنشان کردکه همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان بویژه درمحورهای کوهستانی الزامی است و درصورت نداشتن زنجیر چرخ درمحورهای کوهستانی ازادامه تردد جلوگیری می شود.علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند

این مسوول گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز دارای یک هزار و۵۰۰ کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان می باشد.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
373 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *