کافه گردش
اخبار
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۳:۳۰ ب.ظ

تاوان سنگین دژاگه به علت رانندگی در حال مستی

تاوان سنگین دژاگه به علت رانندگی در حال مستی
جریمه یورویی و احتمال از دست دادن بازوبند؛
پرتال خبری واکنش:کاپیتان تیم ملی ایران که صبح یکشنبه به دلیل نداشتن حالت عادی هنگام رانندگی از سوی پلیس آلمان بازداشت شده بود باید در انتظار جرایمی از سوی دادگاه این کشور باشد.
 خودروی اشکان دژاگه ساعت ۸٫۳۰ صبح یکشنبه به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی از سوی پلیس آلمان در حومه برلین مورد توقیف قرار گرفته و تست‌های اولیه پلیس با دستگاه مخصوص نشان دهنده ۱٫۷ پرومیل الکل در خون این بازیکن ایرانی بوده است.طبق قوانین کشور آلمان جرایم رانندگی در حالت مستی بستگی به اتفاق‌های پس از مصرف الکل دارد. تصادف و ایجاد مزاحمت برای کسی می تواند در میزان جرایم راننده بازداشت شده توسط پلیس تاثیرگذار باشد.

بازداشت دژاگه در زمان کنترل عمومی پلیس آلمان صورت گرفته که شامل روزهای شنبه و یکشنبه است. با توجه به عدم وقوع تصادف و ایجاد مزاحمت برای سایر خودروها و توقف ارادی خودرو توسط دژاگه، جریمه کاپیتان تیم ملی ایران احتمالا ۵۰۰ یورو خواهد بود، البته گواهینامه دژاگه تا زمان درمان وی توسط پزشکان و تائید پلیس محلی برلین ضبط خواهد شد و حق رانندگی نخواهد داشت.جدای از این مسائل باید دید با این مسئله در ایران چگونه برخورد خواهد شد. بالاخره دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان است و خیلی از نگاه ها به اوست. در این خصوص گفته می شود در خوش بینانه ترین حالت از دست دادن بازوبند کاپیتانی تیم ملی می تواند جریمه حداقلی برای او باشد.البته اگر فدراسیون و نهادهای انضباطی و اخلاقی اش این تصمیم را بگیرند باید منتظر جنجال های کارلوس کی روش در این زمینه هم بود.

سارا ابراهیمی
418 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *