تبدیل شدن واقعی زن جوان به پیرزنی زشت !/عکس

e5kgqqydt0zxqiqk9gs

به زن ۳۵ ساله بر اثر مصرف بیش از حد الکل از پای درآمد. مصرف بیش از حد بر جسم او تاثیر گذاشته و او را تبدیل به پیرزن نموده است.

این تصاویر نشان می دهد مصرف الکل می تواند حتی بر بدن افراد جوان نیز تاثیرات وحشتناکی داشته باشد.
زن ۳۵ ساله بر اثر مصرف بیش از حد الکل از پای درامد.مصرف بیش از حد بر جسم او تاثیر گذاشته و او را تبدیل به پیرزن نموده است.آقای آنتونی هاوارد ۳۱ ساله می گوید چند سال پیش رابطه آنها تا حدی به کدورت گرایید و از ان زمان خانمش اعتیاد عجیبی به خوردن الکل پیدا نمود.آنتونی می گوید تا به خود امدم که مصرف او را پایین بیاورم دیدم اعتیاد پیدا نموده است.

 

 تبدیل شدن واقعی زن جوان به پیرزنی زشت

خانم پیکورر از سن ۲۰ سالگی مصرف الکل را شروع نمود.او صاحب ۴ فرزند ۶ تا ۱۵ ساله است.مصرف بیش از حد دندانهای او را از بین برده و شکمش را متورم و پوستش را چروکیده و لاغر نموده است.

او در آخرین بار ۲۴ بطری الکل نوشید و سپس از خانه زد بیرون و به میخانه رفت و در آن جا ۱۶ بطری دیگر نوشید هنگامی که به خانه رسید غش نمود و افتاد. فرزندان و شوهر نگرانش از او سرپرستی می نمایند.انتونی می گوید در طول این چند سال با داروهای مسکن سعی داشتیم حال او را بهتر نماییم ولی موفق نشدیم.

چه در بیمارستان و چه در خانه سالمندان کار خاصی از عهده من ساخته نیست فقط کنار تختش می نشینم و حسرت روزهای خوش زندگیمان را می خورم. او می افزاید در مرکز مراقبتهای “هیثورن” همه سالمندند.

 

 تبدیل شدن واقعی زن جوان به پیرزنی زشت

 

خانم ۳۵ ساله من در کنار سالمندان بستری است. اخیرا از مسولین درخواست نمودم اجازه بدهند همسرم را به خانه خودمان ببرم تا اگر اتفاقی هم برایش بیفتد در خانه خودمان باشد ولی مسولین گفتند هزینه معالجه او در خانه بسیار بالاست. همسرم به سیروز کبدی مبتلا شده و پزشکان می گویند او عمر زیادی نخواهد کرد.