کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ دی ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ

تجاوز مرد افغانی به زن همسایه در باغ

آزمایش‌های پزشکی قانونی، سرنوشت پرونده‌ای را که در آن مردی افغان متهم به تجاوز به یک زن شده‌ است، مشخص می‌کند.

پرتال خبری واکنش: دو هفته قبل زنی جوان به همراه شوهرش به کلانتری منطقه‌ای در دماوند مراجعه کرد و مدعی ‌شد مردی به او تجاوز کرده ‌است. این زن در شکایت خود به مأموران گفت: من و شوهرم در باغی زندگی می‌کنیم و سرایدار آن باغ هستیم، چند سال است که در آن باغ زندگی می‌کنیم و تا‌به‌حال هم مشکلی برای ما ایجاد نشده‌‌ بود. تا اینکه روز حادثه من در باغ تنها بودم و شوهرم برای انجام کاری بیرون رفته‌ بود؛ در محوطه‌ای که به ما تعلق دارد نشسته‌ بودم و داشتم لباس می‌شستم که یکدفعه مردی وارد حیاط شد، او به زور من را به داخل دستشویی و سپس به داخل خانه کشاند.

این زن گفت: او به‌شدت من را کتک زد و هرچه دادوفریاد و التماس و خواهش کردم، فایده‌ای نداشت. آن مرد مرا آزار داد و اذیت کرد. وقتی داشت می‌رفت دوباره من را کتک زد و تهدید کرد اگر به کسی حرفی بزنم یا بخواهم در برابر خواسته‌هایش مقاومت کنم، مرا خواهد کشت. من هم تا زمانی که مرد جوان از خانه‌ام بیرون نرفته ‌بود، حرفی نزدم؛ به محض اینکه از خانه خارج شد با شوهرم تماس گرفتم و خواستم هرچه سریع‌تر بیاید. وقتی آمد، موضوع را برایش تعریف کردم و شوهرم هم با دوستش تماس گرفت و تصمیم گرفتیم با هم به کلانتری برویم و موضوع را گزارش دهیم. وقتی زن جوان مدعی‌ شد به او تجاوز شده ‌است، مأموران از او خواستند درصورتی‌که فرد متجاوز را می‌شناسد به پلیس معرفی کند.

این زن گفت: آن مرد را می‌شناسم، او به‌تازگی به باغی که در همسایگی ماست آمده و در آنجا زندگی می‌کند و آن‌طور که متوجه شدم سرایدار ‌است. ما هیچ ارتباطی با او نداشتیم و من فقط به‌عنوان همسایه این مرد را می‌شناسم. حتی با هم سلام و علیک هم نداریم. با توجه به مطرح‌شدن این موضوع، بازپرس کشیک دستور داد علاوه بر بازداشت مردی که این زن معرفی کرده ‌است پزشکی قانونی هم اقدامات خود را برای مشخص‌شدن موضوع آغاز کند. پلیس برای بازداشت مرد متهم وارد عمل و متوجه شد که این فرد مردی افغان است که چند سال قبل به ایران آمده و از همان‌موقع هم به عنوان کارگر در دماوند مشغول به کار شده ‌است.

این مرد در بازجویی‌ها به عمل خود اعتراف کرد و گفت: من از زن همسایه خوشم می‌آمد، اما چون این زن به من توجهی نمی‌کرد نمی‌توانستم با او ارتباطی برقرار کنم؛ روز حادثه وقتی دیدم شوهرش از خانه خارج شد، در یک موقعیت مناسب وقتی که او حواسش نبود وارد خانه شدم و غافلگیرش کردم و به خانه بردم و به او تعرض کردم.

زن جوان می‌خواست با داد‌و‌فریاد دیگران را خبر کند، اما من اجازه این کار را ندادم و به او گفتم اگر حرفی بزند یا بخواهد با فریادزدن، دیگران را با خبر کند او را خواهم کشت؛ بعد هم از خانه بیرون آمدم. متهم گفت: من از کاری که کرده‌ام خیلی پشیمان هستم و درخواست بخشش دارم، در آن زمان حالت عادی نداشتم. این درحالی بود که پزشکی قانونی در معاینات اولیه، تعرض به این زن را تأیید و اعلام کرد آثاری روی بدن این زن پیدا کرده ‌است که برای اعلام نظر دقیق باید «دی‌ان‌ای» آثار پیدا‌شده روی بدن زن جوان، با «دی‌ان‌ای» متهم مطابقت داده ‌شود. با توجه به مطرح‌شدن مسئله تجاوز، پرونده رسیدگی به آن به شعبه هشت دادگاه شماره یک کیفری استان تهران فرستاده ‌شد و تحقیق دراین‌باره ادامه دارد.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
2,791 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۲ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. کوروش در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  این نشان بیش از اندازه مهمان نوازی و اعتماد بی قید وشرط ایرانیان به به اصلا مسلمانان همسایه هست .کم در تاریخ نداریم اینگونه پاداشهای مهمان نوازی را. از عربها که به اسم اسلام انگونه تعرضات در جنوب کشور را داشتند تا افغانیانی که این اب وخاک را محل تاخت وتازه جنایتها و تجاوزهای بیشماره خود بدون هیچ مانعی نمودهاند این نمونه بسیار ارام جنایت این قوم وحشی ومنحرف هست و متاسفانه هیچ اقدام مثبتی از جانب مسئولین در پس سیاست پناهندگی این باصلا ح پناهندگان .برای بازدارندگی انجام نگرفته که هیچ حمایتهای سیاسی و معنوی هم می گردند!؟به قول معروف خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند .مهمان عزیست مانند نفس می ماند اما وای بروزیکه بیاید و نرود!؟ داستان مملکت ما نیز به مانند این هست مثل سرخپوستان امریکا در قبال شیش های رنگین طلا دادند واکنون کشور و اصالت و گذشته پر شکوه خودرا.دور نست نابودی ایران و ایرانی با اعتماد کورکورانه به بیگانکان شیطان صفت در لفاف اسلام و خداشناسی مهمان نوازی هم حدی دارد یکروز .یک ماه. یک سال ۳۶ سال هست که مردم مهمان نواز ایران این اقوام وحشی مغولی را تحمل کرده اند وتش شده مثل برادران آذری و کرد خود جلوی مغول تازی این حیوانات را بگیریم تا مالک اب و خاک و ناموس ما نشده اند ورامین افغانی.مشهد ایالت افغانب. شهریار افغانی افسریه تهران افغانی. تمام سرایداریهای بالا شهر افغانی هزاران پرونده قتل و تجاوز ناتمام وگشوده از ان افاقنه و… تاکی ساکت!؟ اکر مسئولان نمیتوانند اقدامی. بهر دلیلی انجام دهند مردم بستوه امده بسیجیان غیور پاسداران از جان گذشته و خانواده قربانیان با کمال میل حاضرنداین حیوانات را تارومال کنند.با اخراج فاسدین این قوم(منهای افراد پاکی که هستند)مالیات ایرانیان خرج ابادانی ایران میگردد نه خرج پروندهای جنایتهای بیشماره این قوم و هزاران نکته ناگفته دیگر در پناه ایزد منان

 2. آزاده در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  اسلام مرز ندارد
  مسلمانان با هم برابر و برادرند
  این دو جمله احمقانه به هر دو طرف قضیه خیلی ضرر زده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *