کافه گردش
اخبار
۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ

ترامپ: احمق‌ها بر ما حکومت می کنند

ترامپ: احمق‌ها بر ما حکومت می کنند

 نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر به دستگاه سیاسی کشورش حمله و تاکید کرد: «احمق ها بر ما حکومت می کنند.»
پرتال خبری واکنش:دونالد ترامپ که در دورال در جنوب فلوریدا سخن می گفت عملکرد هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات و رقیب خود را فاجعه آمیز خواند و گفت: «اگر من پیشینه هیلاری کلینتون را داشتم دستگاه اجرایی حزب حتما مرا اخراج می کرد اما درباره هیلاری هیچ اتفاقی نیافتاد.»

ترامپ به ماجرای نامه های الکترونیکی هیلاری کلینتون هم اشاره کرد و افزود: « سی هزار نامه الکترونیکی حذف یا گم شده است و ای کاش من این قدرت را داشتم که می توانستم نامه های الکترونیکی کلینتون را هک کنم اما این کار از کشورهای همچون روسیه و چین و یا رقبای ما بر می آید که آمریکا را کشوری ضعیف می دانند و هیچ احترامی برای ما قائل نیستند.»

دونالد ترامپ تاکید کرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را نمی شناسد و از نزدیک با او دیدار نداشته است اما اگر رئیس جمهور شود تلاش خواهد کرد روابط دوستانه ای با مسکو برقرار کند و با همکاری روسیه ، داعش را شکست بدهد. ترامپ به رویدادهای اخیر در فرانسه هم اشاره کرد و گفت فرانسه دیگر آن فرانسه ای که می شناختیم نیست.

وی مدعی شد نتایج تازه ترین نظرسنجی که ده دقیقه پیش در لوس آنجلس تایمز منتشر شده ، محبوبیت ترامپ را ۴۷ درصد و محبوبیت هیلاری کلینتون را ۴۰ درصد ثبت کرده است و این حکایت از آن دارد که مردم از هیلاری کلینتون خسته و ناامید شده اند.

دونالد ترامپ به اشتباه، تیم کین، نامزد معاونت ریاست جمهوری حزب دموکرات را فرماندار پیشین نیوجرسی خواند و مدعی شد در دوره ای که تیم کین فرماندار نیوجرسی بوده مالیات ها در این ایالت تا ۴ میلیارد دلار افزایش یافته و بیکاری دوبرابر شده است. یکی از خبرنگاران به وی یادآور شد که تیم کین در گذشته فرماندار ویرجینیا بوده است.

سارا ابراهیمی
343 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *