کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۸ تیر ۱۳۹۴, ۵:۰۱ ب.ظ

ترویج شیطان‎پرستی از طریق فیسبوک /عکس

پورتال خبری واکنش: سرهنگ فرهاد ابدال چگنی در این‎باره، افزود: درپی افزایش رمالی و دعانویسی و تبلیغات گسترده در فضای سایبری، دستگیری و برخورد با این افراد سودجو در دستورکار پلیس فتا استان قرارگرفت.

 

images (2)

وی اظهارکرد: برابر تحقیقات انجام گرفته و به استناد پرونده‎های قضائی، افرادی ‎که در رمالی، فالگیری و دعانویسی اعم از زن و مرد فعالیت دارند با سوءاستفاده ازخرافه‎گرایی با اغفال و فریب مردم عوام، جرائمی نظیر کلاهبرداری، اخاذی، فساد اخلاقی و ترویج شیطان‎پرستی می‎کنند.

رئیس پلیس فتای لرستان تصریح کرد: ماموران با انجام فعالیت‎های محسوس و غیرمحسوس پلیسی، یک فرد رمال و کلاهبردار را در خرم‎آباد شناسایی و دستگیر کردند.

ابدال چگنی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: با فرهنگ‌سازی، تقویت باورهای دینی و افزایش سطح آگاهی می‎توان با این پدیده شوم مقابله کرد.

وی گفت: به تبلیغات و آموزش‎های فال و فالگیری اینترنتی مثل، فال قهوه، شمع، چای و … هرگز اعتماد نکنید زیرا آسیب‌ها و مشکلاتی همچون، اعتیاد به فال و ایجاد مشکلات روحی و روانی، از هم‌پاشیدگی خانواده‌ها، کلاهبرداری و ضررهای مالی و آسیب‌های جانی در را پی دارد.

 

ترویج شیطان‎پرستی از طریق فیسبوک
رهـــــــــــــا مسعودی
2,326 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *