تصاویر تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر فوتبال

پرتال خبری واکنش:لیگ پانزدهم ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ پر قدرت ﺗﯿﻢ‌ﻫﺎﯼ ﻣﺪﻋﯽ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﻓﻮﻕ‌ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ کم نام و نشان‌ها ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻟﯿﮓ سال‌های اخیر ﺭﺍ ﭘﯿﺶ ﭼﺸﻢ ﻣﺎ به تصویر بکشد. ﻟﯿﮕﯽ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ‌ﻫﺎﯼ هفته ششم آن تنها دو نماینده از سرخابی‌های پایتخت دارد.

دروازه بان

حامد فلاح زاده (سایپا)

بازیکن 29 ساله ی آملی سایپای کرج از عوامل اصلی پیروزی تیمشان برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود.فلاح زاده علاوه بر مهار پنالتی طارمی در نیمه ی اول ، چند سیو دیدنی داشت تا تیم مجید جلالی پیروز از نبرد سخت بیرون بیاید.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

دفاع

حسین کنعانی زادگان (ملوان انزلی)

بازیکن 21 ساله ی خوزستانی ملوان در برابر راه آهن عملکرد موفقی در خط دفاعی تیمش داشت و توانست راه نفوذ مهاجمان حریف را به خوبی ببندد تا سه امتیاز شیرین به حساب قوهای انزلی واریز شود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

مهرداد قنبری (ذوب آهن)

دفاع چپ 27ساله ذوب که انگیزه ی زیادی برای دعوت به تیم ملی دارد ، در بازی برابر فولاد خوزستان یکی از بهترین های تیمش بود.ارسال ها و نفوذهای قنبری از سمت چپ بسیار خط دفاع فولاد را آزار داد و البته یک گل را سبب شد تا نام قنبری را برای تیم منتخب هفته یادداشت کنیم.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

حامد شیری (سایپا)

دفاع آخر سایپا توانست روز خوبی در برابر پرسپولیس داشته باشد و از ارکان موفقیت سایپا در بازی برابر تیم برانکو به حساب آید.جلوگیری موفق ازحملات مهاجمان پرسپولیس چه روی زمین و چه درتوپ های هوایی عامل اصلی انتخاب شیری برای تیم منتخب هفته بود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

محمد ایران پوریان (تراکتور سازی)

دفاع راست سرخ های تبریز در اصفهان توانست بازی قابل قبولی از خود نشان دهد و تعدادی از حملات خطرناک سپاهانی ها از سمت راست را خنثی کند، بازی خوب و منظم ایران پوریان در گرفتن تک امتیاز با ارزش از سپاهان آماده تاثیر گذار بود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

هافبک دفاعی

ابوالفضل ابراهیمی (صبای قم)

هافبک 33 ساله و با تجربه ی صبا در بازی برابر استقلال خوزستان توانست ریتم حملات تیمشان را به خوبی بنوازد و مدیریت او در میانه ی زمین باعث شد طلسم از دست ندادن امتیاز ویسی در اهواز شکسته شود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

کریم احمدی (پدیده مشهد)

هافبک دفاعی جنجالی پدیده ای ها توانست یکی از بهترین های این تیم برای بردن دربی مشهد لقب بگیرد.احمدی در میانه ی زمین آنقدر خوب بود که می تواند نوید یک استعداد جدید فوتبالی را به ما بدهد.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

هافبک هجومی

مهدی ترابی (سایپا)

هافبک کناری سایپایی ها دیروز برابر پرسپولیس درخشان ظاهر شد تا نشان دهد کارلوس کی روش انتخاب اشتباهی نکرده است.ترابی یک پاس گل زیبا هم به غلامرضا رضایی داد تا ارزش خود را عیان تر کند.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

احسان پهلوان (ذوب آهن)

پهلوان به همراه قنبری سمت راست فولاد را اتوبان کرده بود. البته ضربه ی او با چاشنی شانس پس از برخورد به خالدی تا گل ذوب را منجر شود.روز خوب پهلوان 22 ساله در اهواز باعث شد نامش در تیم منتخب نوشته شود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

سید محسن کریمی (استقلال تهران)

جوان با انگیزه ی استقلالی ها بازهم توانست درخشان ظاهر شود و تیر خلاص تیمشان را به گسترش بزند.گل و در بازی با گسترش به مانند گلش به استقلال اهواز برای گرفتن سه امتیاز حیاتی بود.درخشش چندباره جوان آبی ها باعث شد نام او در بین منتخب هفته ششم دیده شود.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر

مهاجم

سجاد شهباز زاده (استقلال تهران)

شهباز زاده پس از رهایی از بند مصدومیت و قرار گرفتن در ترکیب 11 نفراصلی استقلال بازهم مثمر ثمر واقع شد و توانست با یک چرخش فوق العاده گل اول تیمش را به ثمربرساند.شهباززاده سومین گلش را در حالی جشن گرفت که این گل به همراه گل کریمی سه امتیاز شیرین از تبریز برای استقلالی به همراه داشت.

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر