کافه گردش
اخبار
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱:۳۳ ب.ظ

تعطیلی ۲۴۵ مغازه در خیابان پایتخت!

رأی تعطیلی برای ۲۴۵ واحد آلاینده در خیابان خلازیر صادر شد.

پرتال خبری واکنش: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۹ گفت: این فعالیت در راستای اجرای طرح ویژه مشاغل مزاحم وآلاینده در سطح شهر تهران در حال اجراست و از ۳۶۴ واحد شناسایی شده در این خیابان، برای ۲۴۵  واحد دستورصادر و ابلاغ  شده و مابقی نیز در حال صدور رای و ابلاغ است.
مسعود سلیمی در ادامه از صدور اخطاریه برای ۱۰ واحد صنفی مزاحم در خیابان نیکوبین اشاره کرد و افزود: واحدهای صنفی شاغل در این خیابان اغلب تعویض روغنی و مکانیکی هستند و تأثیرات منفی بسزایی در آلودگی های محیط زیست و صوتی دارند که با تعطیلی آنها زمینه آسایش و رفاه ساکنین این خیابان نیز فراهم می شود.
در همین راستا ۱۰ رأی تعطیل قبل از عید برای این واحدها صادر شد که با توجه به اتمام مهلت داده شده، زمان اجرای آنها فرارسیده است.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۹  در بخش دیگری به فعالیتهای اداره ساماندهی این حوزه در راستای مبارزه با جانوران مضر شهری اشاره و بیان کرد: در راستای ارتقاء سطح بهداشت محیط زندگی شهروندان این منطقه بیش از ۲۰۰ سگ بلاصاحب از ابتدای سال زنده گیری شد.
همچنین با توجه به شناسایی بیش از ۹۰۰ منفذ فعال و غیر فعال موش، به منظور مبارزه با این جانوران و کاهش آنها فعالیتهایی همچون طعمه گذاری، لانه کوبی و انسداد، نصب دریچه یکطرفه و توزیع تله های چسبی بین شهروندان انجام شده است.
سلیمی افزود: با پیگیری اداره ساماندهی کلیه کیوسک های مطبوعاتی شستشو و رنگ امیزی و نیز سایبانهای فرسوده آنها تعویض شده است.

رهـــــــــــــا مسعودی
367 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *