کافه گردش
اخبار
۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ

تعیین تکلیف نهایی سهام عدالت تا ۶ ماه آینده

13920913000435_PhotoA

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی از تعیین تکلیف نهایی سهام عدالت تا ۶ ماه آینده خبر داد.

نشست مشترک رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی و مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت این سازمان با معاون استاندار آذربایحان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس صبح امروز در شهر مرند برگزار شد.

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی در این نشست با اشاره به وضعیت سهام عدالت در کشور گفت: امیدوارم در دولت تدبیر و امید با اقدامات کارشناسی انحرافات پیش‌آمده در مورد سهام عدالت برطرف شده و هموطنان از نتایج مناسب این سهام بهره‌مند شوند.

پورحسینی افزود: در سال گذشته به‌علت برخی مسائل مهم اقتصادی مانند هدفمندی یارانه‌ها و بودجه سال ۹۳ موضوع بررسی سهام عدالت آن‌چنان که باید انجام نشد که امیدواریم در شش‌ماهه اول سال ۹۳ این موضوع نهایی شده و تصمیمات لازم در این زمینه گرفته شود.

مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت نیز دیروز در دیدار با فرماندار مرند گفت: تاکنون داده‌ها و اطلاعات حدود ۵۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در بانک اطلاعات مربوطه جمع‌آوری شده و به حدود ۴۵ میلیون نفر برگه سهام تحویل داده شده است.

اسمعیل مختاری دولت‌آبادی افزود: با توجه به حمایت و عنایت ویژه دولت تدبیر و امید از سهام عدالت کشور افرادی که برگه سهام عدالت دارند از مزیت‌ها و نتایج آن بهره‌مند خواهند شد.

وی گفت: دولت یازدهم و سازمان خصوصی سازی کشور در این راستا برنامه‌ها و اقدامات مدبرانه و مناسبی دارند تا مردم از نتایج و مزایای این طرح به‌طور مناسب بهره‌مند شوند.

وی در ارتباط پرداخت سود این سهام در آینده گفت: برای پرداخت سود سهام عدالت در حال حاضر چندین راهکار در دست مطالعه و بررسی است و دولت نیز در حال بررسی این راهکارها و انتخاب مناسب‌ترین روش است تا عزیزان هموطن از نتایج مناسب برخوردار شوند.

تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در شهرستان مرند بیش از ۱۸۰ هزار نفر برگ سهام عدالت دریافت کرده‌اند، افزود: موقعیت شهرستان مرند از نظر سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشاورزی و صنعتی با وجود معادن کائولن و صنایع خاک چینی ایران و سرامیک و تولید زردآلو و زعفران، پسته و آفتابگردان در شمال‌غرب کشور رتبه برتر را دارد.

وی سرمایه‌گذاری در این منطقه را بسیار مستعد و مناسب ارزیابی کرد و از آمادگی کامل تمام دستگاه‌های دولتی برای مشارکت  و جلب سرمایه‌گذار خبر داد.

سپیده تدین
307 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *