کافه گردش
اخبار
۱۵ بهمن ۱۳۹۴, ۹:۳۲ ق.ظ

تمدید زمان ثبت‌نام تاکسی‌های فرسوده

پرتال خبری واکنش: مهران کفاش با اشاره به مهلت دوباره برای تاکسیرانانی که در روزهای گذشته نتوانستند در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور ثبت‌نام کنند گفت: این تاکسیران ها می‌توانند امروز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه تا ساعت ۱۷ به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و در این طرح ثبت‌نام نمایند.

وی افزود: دفاتر پیشخوان دولت امروز تا ساعت ۱۷ به منظور ثبت‌نام در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی دائر خواهد بود.امروز تاکسی‌هایی که رقم آخر پلاک آن‌ها عدد پنج می‌باشد نیز برای ثبت‌نام باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند و در ادامه این طرح در روز شنبه ۱۷ بهمن ماه ثبت‌نام از تاکسی های فرسوده ای که رقم آخر پلاک آن‌ها عدد ۶ است انجام خواهد شد.

ایشان در تشریح نحوه ثبت‌نام تاکسی های فرسوده تصریح کرد: در این طرح به خودروهایی تاکسی فرسوده گفته می‌شود که عمر آن ها بیش از ده سال باشد. وی گفت: مدارک لازم برای ثبت‌نام از این تاکسی ها شامل اصل سند خودرو (برگ سبز)، اصل کارت خودرو، اصل کارت ملی مالک خودرو، اصل پروانه بهره برداری و اصل پروانه فعالیت است.

کفاش تاکید کرد: چنانچه مدت اعتبار هر یک از موارد فوق به پایان رسیده باشد مراتب در مرحله تائید توسط سازمان های زیربط برای تمدید به اطلاع تاکسیران خواهد رسید.
خودروهای جایگزین شامل سمند EF7 و پژو GLX 405 مجهز به مخزن سی ان جی با امکان پیمایش حداقل ۳۰۰ کیلومتر درهر بار سوخت‌گیری ، GPS برای اندازه گیری پیمایش تاکسی و تاکسیمتر برای اعلام کرایه جابجایی مسافران خواهد بود.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
428 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *