کافه گردش
اخبار
۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ

تمهیدات پلیس راهور برای دربی پایتخت

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: از ساعاتی پیش پلیس راهنمایی و رانندگی در اطراف استادیوم آزادی، طول آزادراه تهران – کرج و بخشی از دهکده المپیک مستقر شده است.
سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد تمهیدات پلیس راهور تهران بزرگ برای تسهیل در تردد و رفت و آمد شهروندان و  تماشاچیان بازی دربی امروز اظهار داشت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعاتی پیش در اطراف استادیوم آزادی،‌ طول آزادراه تهران- کرج و بخشی از دهکده المپیک مستقر شده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی با دو کار جدی روبروست؛ اولی قبل از شروع بازی است که مسئولیت هدایت خودروها به داخل پارکینگ را به عهده دارد و دیگری با شروع بازی و سپس اتمام آنست که تخلیه جمعیت شروع می‌شود و ان‌شاءالله بدون مشکل خاصی بتوانیم با اقدامات مناسب، تسهیل رفت و آمد شهروندان را داشته باشیم.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: همچنین در ضلع شرقی و غربی استادیوم آزادی ممنوعیت توقف هر خودرویی را خواهیم داشت.

سرهنگ حسینی در پاسخ به سوال دیگر  در مورد اعمال محدودیت در محدوده استادیوم آزادی گفت: هیچ محدودیت ترددی را اعمال نخواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: همچنین با اتوبوسرانی نیز هماهنگی شده است و  تماشاچیان می‌توانند بعد از پایان بازی در ضلع شرقی و غربی استادیوم از اتوبوس‌هایی که به تعداد کافی در نظر شده، برای برگشت استفاده کنند.

سپیده تدین
403 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *