کافه گردش
اجتماعی
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۷:۲۷ ب.ظ

توصیه موکد اسماعیلی بر انضباط و وقت شناسی

2391518_739

“غلامحسین اسماعیلی” در چهارمین نشست شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان تهران، ضمن تبریک ماه رمضان، با تاکید مجدد بر رعایت دقیق نظم و انضباط و وقت شناسی گفت: یکی از درس‌های ماه رمضان وقت شناسی است یعنی سر زمان خود باید کاری را انجام دهیم.

وی افزود: روزه را باید فقط در ماه رمضان بگیریم و زمان آن نیز دقیقا از اذان صبح تا اذان مغرب است و این یعنی اینکه هر کاری سر زمان خود و به موقع باید انجام شود.

اسماعیلی تاکید کرد: ماه رمضان فرصت مناسبی برای تمرین وقت شناسی و رعایت نظم و انضباط در همه امور بویژه در حوزه مسایل اداری است.

وی به نکات مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری در جمع مسوولان قضایی اشاره و مطالبی پیرامون آن بیان کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: تشکیلات قضایی اقدامات و خدمات بی شماری انجام می‌دهد اما بدلیل عدم توجیه مناسب افکار عمومی، این خدمات گاهی نادیده گرفته می‌شوند.

اسماعیلی ابراز امیدواری کرد: با تلاش در جهت ارتقا سطح اعتماد عمومی، زحمات همکاران قضایی و اداری آنگونه که هست خود را نشان دهد.

در ادامه این جلسه مطابق دستور کار تنظیمی، تعدادی از اعضای شورا نظرات کارشناسانه خود را درخصوص راهکارهای عملی بمنظور ارتقای سلامت و افزایش اعتماد عمومی نسبت به دادگستری استان تهران بیان کردند و بعد از بحث و بررسی مقرر شد اعضای شورای برنامه ریزی در مدت زمانی مشخص نظرات و راهکارهای خود را به دبیرخانه شورا انعکاس دهند تا بعد از جمع بندی موارد، مراتب به صورت عملیاتی اجرا شود.

سپیده تدین
307 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *