کافه گردش
اخبار
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ

توضیحات علی کفاشیان درباره اتهام به فساد

علی کفاشیان ،رییس فدراسیون فوتبال با حضور روی خط برنامه رادیویی شبکه ورزش به توضیح درباره اتهام به فساد پرداخت.

پرتال خبری واکنش: حضور تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان و تقابل با تیم های عربستانی و نیز اتهام کمیسیون اصل ۹۰ به ریاست فدراسیون فوتبال در رابطه با فساد او را وادار به پاسخگویی در برنامه صبح و ورزش کرد.

علی کفاشیان در رابطه با مشکلاتی که در رابطه با میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد و آخرین تصمیم ایران در رابطه با ضرب الاجل AFC برای حل این موضوع گفت: تصمیم مشروط است و اگر تا ۲۵ اسفند حل شود که هیچ اما اگر نشد در کشوری بی طرف باید بازی برگزار شود.

کفاشیان ادامه داد: ما به دنبال رایزنی هستیم اما اگر بحث های سیاسی دو طرف حل شود تیم ها بدون مشکل با هم دیدار خواهند کرد.

وی در مورد پیشنهاد ایران برای حل این مشکل گفت: ما پیشنهاد بازی بدون تماشاگر و … را دادیم اما آنها اعلام کردند حتی اجازه ورود به ایران را نداریم. ما جلساتی با باشگاه ها گذاشتیم و امروز با وزارت ورزش هم جلسه ای خواهیم گذاشت و نظر نهایی را اعلام خواهیم کرد. ما اعلام کردیم امنیت کامل را برقرار خواهیم کرد اما آنها اعلام کردند اجازه ورود نداریم.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه ایران قادر نخواهد بود برابر تیم های عربستانی در کشور ثالث به میدان نرود گفت: ما به هیچ عنوان اجازه بازی نکردن برابر آنها در صورت ادامه این موضوع را نداریم و در صورت عدم حضور از لیگ قهرمانان آسیا محروم خواهیم شد.

کفاشیان در پایان در واکنش به صحبت های پورمختار، رییس کمیسیون اصل ۹۰ که او را متهم ردیف اول فساد در فوتبال نامیده بود گفت: در مورد صحبت ها من توضیحی خاصی ندارم اگر متهم ردیف اول باشم باید جواب بدهم.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
530 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *