کافه گردش
اخبار
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ

توکلی: فکر می‌کردند با برجام همه جا بهشت می‌شود!

احمدتوکلی نماینده مردم تهران در مجلس نهم در خصوص مسائل اخیر برجام و تاثیر آن در معیشت مردم گفت: متاسفانه دولت انتظارات مردم از برجام را بالا برده است، ما تاکنون می‌گفتیم مشکلات کشور عوامل داخلی دارد.توکلی: فکر می‌کردند با برجام همه جا بهشت می‌شود!

پرتال خبری واکنش: وی ادامه داد: زمانی می‌گفتند برجام که حل شود همه جا بهشت می‌شود، این کار اشتباه بزرگی بود و چون این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و دولت نیز باید در این زمینه انتظارات مردم را کاهش دهد.

توکلی با بیان اینکه هر جه فاصله میان انتظارات و امکانات بیشتر شود مسئولان متهم تر می‌شوند، خاطرنشان کرد: باید سعی کرد تا این فاصله را هرچه سریعتر کاهش داد. این که برجام آن تاثیراتی که گفته می‌شد را نداشته است جای تعجب ندارد زیرا آمریکایی‌ها هرگز قابل اعتماد نیستند.

این نماینده سابق مجلس با اشاره به این موضوع که اگر تحریم‌های مورد  نظر رفع می‌شد شرایط طور دیگری بود، تاکید کرد: آنها به هر بهانه ای فشار علیه ایران را زیاد می‌کنند و دولت باید نسبت به این موضوع توجه می‌کرد.

وی ادامه داد: مردم ما توقع دارند اتفاقات خاص و جدیدی در این خصوص رخ دهد اما در واقع اتفاقی رخ نمی‌دهد.

توکلی با بیان اینکه دولت تکلیف مردم را مشخص کند، گفت: دولت سعی کند مسائل را با شفافیت برای مردم توضیح دهد و بگوید اگر چنین اتفاقی نیفتاد دلیلش این موضوع است.

این نماینده مجلس نهم افزود: هرچه شفافیت بیشتر باشد نتیجه بهتر است هرچند متصور بودند توفیقات بیشتری نصیب می‌شود که اینگونه نبود.

منبع: نامه نیوز

رهـــــــــــــا مسعودی
285 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *