کافه گردش
اخبار
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ق.ظ

تیم بایرن‌مونیخ از جام قهرمانان اروپا حذف شد

پرتال خبری واکنش: در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار برگشت از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانس آره‌نا به مصاف اتلتیکومادرید رفت.

دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه ویسنته‌کالدرون با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان سیمئونه خاتمه یافته بود.

دیدار برگشت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

آلونسو در دقیقه ۳۱ برای بایرن و گریژمان در دقیقه ۵۴ برای اتلتیکو گلزنی کرد.

در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت اتلتیکو مادرید با نتیجه ۲ بر یک راهی فینال شد.

نیمه اول با حملات بایرن مونیخ آغاز شد اما این روند دوام زیادی نداشت و اتلتیکو توانست با قطع ارتباط بازیکنان میزبان از ایجاد خطر مقابل دروازه جلوگیری کردند.

در ادامه بایرن با از دقیقه ۲۵ به بعد میدان‌داری را آغاز کرد و در نهایت از یک لحظه بی تمرکزی خیمنز در خط دفاع استفاده کرد و روی ضربه ایستگاهی آلونسو به گل رسید و یک دقیقه بعد می‌توانست این نتیجه را به ۲ برابر افزایش دهد که اوبلاک ناجی دروازه اتلتیکو با مهار ضربه پنالتی مولر شد تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود بایرن خاتمه یابد.

در نیمه اول اوبلاک دروازه‌بان اتلتیکو چهره شاخص میدان بود و به جز دفع پنالتی روی چند صحنه هم واکنش‌های مناسبی داشت.

در نیمه دوم بایرن با آرامش بیشتر بازی را آغاز کرد و با ارسال چند توپ از جناحین دروازه اوبلاک را تهدید  کرد. در نقطه مقابل سیمئونه با تعویض آگوستو و کارسکو نسان داد که میل بیشتری به حضور در زمین میزبان دارد و این تعویض خیلی زود با حرکت ترکیبی تورس و گریژمان جواب مثبت داد و گلزن اول ویسنته کالدرون در موقعیت مشکوک به آفساید دروازه نویر را گشود.بعد از گل اتلتیکو دوباره در لاک دفاعی فرو رفت.

در بین دقایق ۶۰ تا ۷۰ اتلتیکئ با قرار دادن کوکه، گریژمان و تورس در جناحین و محل حملات بایرن پرس را از نقطه شروع حملات شاگردان پپ آغاز می‌کرد و در نقطه مقابل بایرن با حرکت‌ها ترکیبی در کناره‌ها و و ارسال توپ به دنبال گل بود و گل لواندوفسکی هم روی همین کار به ثمر نشست.در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

خوزه خیمنز مدافع اروگوئه‌ای اتلتیکو روز پر اشتباهی را و در اصل ضربات آخر بازین مقابل دروازه جای زده شد که او بازی‌ می‌کرد.

فردا در همین چارچوب رئال مادرید در خانه به مصاف من سیتی خواهد رفت.

دیدار فینال لیگ قهرمانان در تاریخ ۴ خرداد ماه برگزرا خواهد شد.

رهـــــــــــــا مسعودی
271 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *