کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۴ آبان ۱۳۹۵, ۸:۵۲ ق.ظ

تیم جوانان ایران به جام جهانی ۲۰۱۷ صعود کردند

تیم ملی جوانان ایران با برتری مقابل ازبکستان راهی جام جهانی ۲۰۱۷ شد.

پرتال خبری واکنش: در این بازی تیم ایران با ترکیب زیر به میدان رفت. شهاب عادلی، سید ابوالفضل رزاق‌پور، نیما طاهری، عارف غلامی، شاهین عباسیان، علی شجاعی، محمد سلطانی‌مهر، امید نورافکن، رضا شکاری، محمدمهدی مهدی‌خانی و رضا جعفری.

ازبکستان هم نفرات زیر را به میدان فرستاد:امیدجان خارموف، اکبر علی‌جانوف، اسلام‌جان کوبیلوف، خوشنودبک آویلوف، اویبک رستموف، حسن‌الدین جوفوروف، عزیزجان جانی‌اف، شاروف موخیتدینوف، داستون ایبراجیموف، جسوربک یاخشیبوئف و بوبیر عبداولیکوف.

در این مسابقه ایران خیلی زود و روی یک ضربه کاشته توسط رضا جعفری به گل اول بازی دست یافت. در ادامه نیمه اول ازبکها فشار زیادی روی دروازه ایران وارد کردند اما موقعیت های آنان از دست رفت و نیمه اول با همین گل به سود ایران خاتمه یافت. در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ جعفری یک بار دیگر در موقعیت گلزنی قرار گرفت و روی یک موقعیت تک به تک که با سرعت خود پدید آورده بود گل دوم ایران را به ثمر رساند.

در ادامه ازبکها دیگر نتوانستند فشار نیمه اول را روی دروازه ایران وارد کنند. اندک موقعیت آن ها به در رفت و ایران با برتری دو بر صفر مقابل ازبکستان پس از ۱۶ سال راهی جام جهانی جوانان شد.

تیم ایران در نیمه نهایی مسابقات با عربستان مسابقه می دهد. در دیگر دیدار نیمه نهایی دو تیم ویتنام و ژاپن در برابر هم قرار خواهند گرفت.

رهـــــــــــــا مسعودی
251 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *