کافه گردش
اخبار
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۹:۰۷ ق.ظ

تیم مجارستان صدرنشین گروه F شد /جدول

پرتغال و ایسلند یک – یک مساوی شدند و حالا به بازی های دیگر چشم دارند. بازیهای دیگری که نقشی اساسی در صعود تیم ها خواهد داشت. حالا مجارستان که پیش ازمسابقات شانس اول حذف بود با ۳ امتیاز صدرنشین است و شانس اول صعود به مرحله بعد.

پرتال خبری واکنش: پرتغال در اولین دیدار خود متوقف شد. ازآخرین بازی هفته اول مسابقات یورو در ساعات پایانی روز سه شنبه تیم های پرتغال و ایسلند رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. دیداری که در نهایت با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

پرتغالی ها در این بازی ابتدا توسط نانی به گل رسیدند وبعد گل مساوی را از ۵۱بیکیر جارناسون دریافت کردند. قرمزهای پرتغالی در حالی پا به این مسابقه گذاشتند که همه انتظار داشتند این تیم با تفاضل گل بالا پیروز شود. پیروزی مجارستان مقابل اتریش این انتظار را ایجاد می کرد که پرتغال با یک پیروزی پر تفاضل گل صدر را در شب اول به دست بیاورند.

قرمزها در همین مسیر هم بازی را آغاز کردند. حملات پی در پی در مقابل دفاع مطلق ایسلند. آنها سعی داشتند به تیمی گل بزنند که از نظر شرایط فیزیکی در بهترین حالت قرارداشتند. بازیکنان قد بلند و البته دونده که مانند سدی مقابل پرتغالی ها ایستاده بودند.

ستاره ناکام بازی در اکثر دقایق مخصوصا نیمه اول رونالدو بازیکنی که توسط ایسلندی های بلند قد زندانی شده بود. ستاره پرتغال هر بار که صاحب توپ می شد ۳ بازیکن ایسلندی را در کنار خود می دید و به همین دلیل نتوانست نمایش خوبی داشته باشد. او البته در دقیقه ۹۳ بازی صاحب یک ضربه کاشته شد که یک بار به دست مدافعان خورد و جلو تر آمد و باردیگر به آنها برخورد کرد و به دروازه نرسید.

علی رغم همه این اوصاف پرتغال بود که در بازی به گل رسید. بازیکنان قرمزپوش در یک حرکت تیمی خوب توپ را مقابل پای نانی مقابل دروازه قراردادندو او گل اول بازی را به ثمر رساند. گلی که تا پایان نیمه اول حفظ شد.

در نیمه دوم همچنان به نظر می رسید که ابتکار عمل در اختیار قرمزها باشد. اما در یک شگفتی و ناباوری وقتی که پرتغال حمله می کرد. با اشتباه بازیکنان مدافع پرتغال توپ به ۵۱بیکیر جارناسون رسید و او بازی را به تساوی کشاند.

تلاش های پرتغال پس از این گل برای به دست آوردن پیروزی زیاد بود. آنها موقعیت های خوبی هم داشتند اما می توان مدعی شد تک موقعیت های ایسلند روی ضدحمله بسیار خطرناک تر ازموقعیت های آنها بود.

پرتغال و ایسلند یک – یک مساوی شدند و حالا به بازی های دیگر چشم دارند. بازیهای دیگری که نقشی اساسی در صعود تیم ها خواهد داشت. حالا مجارستان که پیش ازمسابقات شانس اول حذف بود با ۳ امتیاز صدرنشین است و شانس اول صعود به مرحله بعد.

یورو ۲۰۱۶ گروه F

تیم

بازیها

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

۱

مجارستان

۱

۱

۰

۰

۲

۰

۲

۳

۲

ایسلند

۱

۰

۱

۰

۱

۱

۰

۱

۳

پرتغال

۱

۰

۱

۰

۱

۱

۰

۱

۴

اتریش

۱

۰

۰

۱

۰

۲

۰

 

رهـــــــــــــا مسعودی
224 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *