تیم ملی فوتبال ایران وارد گوام شد

تیم ملی فوتبال ایران وارد گوام شد

 

پرتال خبری واکنش:اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از پشت سر گذاشتن سفری حدودا 24 ساعته وارد گوام شدند.

بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران پس از پشت سر گذاشتن سفری طولانی ساعت 3 بامداد به وقت محلی وارد هتل شدند.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت 21 پنجشنبه به دوبی پرواز کرد و پس از توقفی چند ساعته در امارات راهی پایتخت کره جنوبی شد. ملی پوشان ایران پس از توقفی چند ساعته در سئول، راهی گوام شدند و پس از 4 ساعت به این کشور رسیدند.

در مجموع این سفر حدود 24 ساعت به طول انجامید و ملی پوشان ایران ساعت 3 بامداد به وقت محلی وارد هتل محل اقامت خود شدند. آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی پس از اخذ ویزای گوام در دوبی به دیگر ملی پوشان ایران اضافه شد.

سفر تیم ملی از کره جنوبی به گوام قرار بود ساعت 19:35 به وقت محلی انجام گیرد اما با تاخیری یک ساعته این پرواز راهی گوام شد. بازیکنان تیم ملی گوام هم که پنجشنبه به مصاف هند رفته بودند در پرواز سئول به گوام همراه تیم ایران بودند.

کارهای مربوط به خروج بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی ایران در فرودگاه گوام در مجموع حدود دو ساعت به طول انجامید. در این سفر تنها یک تدارکات همراه تیم ملی حضور دارد. دو تدارکات دیگر تیم ملی به دلیل صادر نشدن ویزایشان نتوانستند تیم ملی را همراهی کنند. همین موضوع باعث شده بود تا بازیکنان تیم ملی در کنار هم روحیه تیمی شان را بار دیگر به نمایش بگذارند تا کار خروج چمدان های تیم به راحتی انجام پذیرد.

پنج ایرانی هم برای استقبال از تیم ملی به فرودگاه آمده بودند. به گفته یکی از این ایرانی ها، حدود 50 ایرانی در این منطقه جزیره ای زندگی می کنند. کارلوس کی روش(Carlos Queiroz) در گوام هم هوادار دارد. همزمان با خروج سرمربی تیم ملی از فرودگاه تعدادی از گوامی ها با حضور در کنار کی روش عکسی به یادگار گرفتند.

ملی پوشان ایران پس از صرف غذایی مختصر برای استراحت به اتاقهای شان رفتند تا آماده تمرین روزهای پیش رو تا قبل از بازی گوام شوند.