تیم کریکت ایران در مسابقات قهرمانی آسیا …

 0

تیم ملی کریکت زیر ۱۹ سال کشورمان در ادامه مسابقات قهرمانی جوانان آسیا امروز مقابل تیم قدرتمند چین صف ارایی کرد و توانست حریف قدر خود را با صلابت تمام شکست دهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، تیم ملی کریکت جوانان ایران که در این رقابتها در گروه یک ( گروه سه تیمی ) با دو تیم قدرتمند چین و سنگاپور همگروه است ، روز چهارشنبه برابر چین توانست با حساب ۱۱۰ بر ۷۹ این تیم را تسلیم کند و به یک برد غرور انگیز دست یابد.

چون گروه یک ، سه تیمی است لذا هر تیم باید دوبار به میدان بیاید که مصاف با چین دومین بازی ما بود. تیم ایران که در نخستین بازی خود به سبب عدم آشنایی با شرایط زمین مسابقه و وضعیت آب و هوایی مغلوب چین شده بود ، امروز موفق شد با تجربه بیشتر گام به میدان بگذارد و با اراده و عزمی مصمم شکست بازی گذشته خود را جبران کند.

تیم ملی جوانان زیر ۱۹ سال کریکت کشورمان ، فردا ( پنجشنبه ) برای دومین بار با تیم صاحب نام سنگاپور مبارزه می کند ، در بازی نخست تیم سنگاپور موفق به پیروزی شده بود.

شایان ذکر است در دیگر گروه این مسابقات تیمهای بوتان، میانمار، مالدیو و عمان حضور دارند. در پایان دور نخست ، از هر گروه دوتیم به مرحله بعدی راه خواهند یافت. این مسابقات در شهر بانکوک پایتخت تایلند جریان دارد.