جام قهرمانی فوتسال در دست بانوان ایران /عکس

پرتال خبری واکنش:تیم فوتسال بانوان ایران توانست با برتری مقابل تیم ژاپن برای اولین بار قهرمان آسیا شودتیم ایران که در این رقابت ها فراتر از انتظار ظاهر شده، در مسابقه با ژاپن، با عملکرد خوب فرشته کریمی توانست نیمه اول مسابقه را یک بر صفر ببرد. در نیمه اول این مسابقه فرشته کریمی عملکرد خوبی داشت و دروازه ژاپن را باز کرد.

این تک گل نیمه اول بود. البته دروازه بان ایران هم عملکرد خوبی داشت و تشویق های تماشاگران ایرانی هم روحیه بازیکنان را بالا برده بود. البته تعداد تماشاگران ایرانی زیاد نبود اما شور و شوق آن ها برای تشویق تیم ملی بسیار بالا بود.

در نیمه دوم ژاپن عملکرد نسبتا بهتری از ایران داشت اما بانوان فوتسال ایران دفاع خوبی داشتند و اجازه ندادند دروازه تیمشان باز شود. در نهایت مسابقه با همان تک گل دیقه 18 فرشته کریمی به پایان رسید و فوتسال بانوان ایران برای اولین بار به قهرمانی آسیا رسید. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در سالن برگزاری مسابقات حضور داشت.

ایران در مرحله گروهی این رقابت ها با نتیجه 6 بر صفر هنگ کنگ را برد، 9 بر یک ازبکستان را شکست داد و مقابل مالزی هم با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید. تیم ایران در نیمه نهایی هم با یک گل تایلند را برد.

در دیدار رده بندی این مسابقات تایلند با نتیجه 4 بر یک مالزی را شکست داد و به مقام سوم رسید.

ورزشی