جزئیات بازداشت محسن فروزان /عکس

جزئیات بازداشت محسن فروزان /عکس پرتال خبری واکنش: محسن فروزان، دروازه‌بان پیشین استقلال و حال حاضر راه‌آهن بازداشت شد.
فروزان چند مصاحبه علیه فرهاد کاظمی انجام داده بود و شنیده ها حاکی از آن است که دلیل بازداشت وی همین شکایت فرهاد کاظمی و باشگاه سیاه جامگان باشد هرچند دلیل اصلی هنوز فاش نشده است.
این در حالی است که فروزان امروز در تمرینات حضور داشته و شنیده می شود ماموران با حضور در محل تمرینات وی را از همان جا به بازداشتگاه منتقل کردند.
نکته قابل توجه اینجاست که فروزان یکی از گزینه های دروازه بانی پرسپولیس بود که اگر وی با سرخپوشان قرارداد می بست دومین سنگربان پرسپولیسی بود که به بند گرفتار شده است.سعید رمضانی سرپرست تیم راه آهن به همراه محسن فروزان رفته و هم اکنون در کلانتری است.
مدیر حقوقی باشگاه سیاه جامگان:محسن فروزان امروز آزاد نمی شود
حمید نوری :احسان وجدی و محسن فروزان صحبت هایی را انجام داده بودند و موضوعی را صراحتا به فرهاد کاظمی نسبت دادند که اگر نتوانند آنها را ثابت کنند جرم محسوب می شود. آنها در خبرگزاری ها و جراید برخلاف حقیقت مسائلی را عنوان کردند که شکایتی علیه آنها در دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل نشر اکاذیب،تشویش اذهان عمومی و توهین و افترا ترتیب داده شد.
مدیر حقوقی باشگاه سیاه جامگان افزود: فردا ساعت 9 صبح جلسه رسیدگی در دادسرا برگزار خواهد شد و پیش از ان فروزان نمی توانداز بازداشتگاه بیرون بیاید. زیرا دستگیری وی در پایان ساعات اداری صورت گرفته بنابراین فروزان قطعا امشب را در بازداشتگاه سپری می کند و نمی تواند با قید وثیقه بیرون بیاید زیرا هنوز جلسه رسیدگی برگزار نشده است.
کارنامه فروزان در یک نگاه
وی فوتبال خود را از تیم‌های پایه شهرداری خمام و پگاه گیلان آغاز کرد و در سن ۱۶ سالگی به تیم بزرگسالان پگاه گیلان پیوست.
سپس برای انجام خدمت سربازی به مدت دو سال (۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸) به تیم نظامی ملوان بندر انزلی پیوست. وی پس از پایان خدمت سربازی به داماش رشت بازگشت. فروزان توسط فیروز کریمی به ترکیب اصلی داماش گیلان رسید.
محسن فروزان جزو بازیکنانی است که از آکادمی و پایه تیم فوتبال داماش گیلان به فوتبال ایران معرفی شده است.
وی سال ۱۳۸۹ به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز ملحق شد.
فروزان در سال ۱۳۹۲ دوبازه به گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با وجود این‌که قراردادی دو ساله امضا کرده بود، پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد. محسن فروزان در تیر سال ۱۳۹۳ با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست اما در پایان فصل و پس از حضور پرویز مظلومی از این تیم جدا شد.
این اتفاق در حالی رخ داد که او حاضر به ترک استقلال نبود و حتی در تمرینات هم شرکت می‌کرد اما در نهایت از این تیم جدا شد و به سیاه‌جامگان پیوست. اتفاق جالبی در همان هفته اول لیگ برتر پانزدهم رخ داد. استقلال با سیاه‌جامگان بازی داشت و فروزان در ابتدای بازی از دست دادن با مهدی رحمتی خودداری کرد.
فروزان در دیدار مقابل پرسپولیس هم با خوردن موز در جریان بازی، جنجال زیادی ایجاد کرد. در نهایت او با فرهاد کاظمی، سرمربی سیاه‌جامگان به مشکل خورد و از این تیم جدا شد.
دروازه‌بان 27 ساله پیشین استقلال مصاحبه‌های تندی علیه کاظمی انجام داد و در مقابل صحبت‌هایی مبنی بر خالکوبی‌ها و حرکات منشوری فروزان در رختکن منتشر شد.
فروزان در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به راه‌آهن پیوست اما کاظمی با پیگیری شکایت خود، این دروازه‌بان را راهی بازداشتگاه کرد تا وی به سرنوشتی مشابه دروازه‌بان پرسپولیس دچار شود.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.