کافه گردش
اخبار
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ

جزییات سقوط هواپیمای مسافربری در کرمان

جزییات سقوط هواپیمای مسافربری در کرمان

با وجود آنکه در شبکه‌های اجتماعی، برخی کاربران از سقوط هواپیمای مسافربری در صد کیلومتری سیرجان خبر دادند، مدیران کل بحران استان‌های فارس و کرمان تاکید کردند چنین حادثه‌ای گزارش نشده است.همزمان برخی رسانه‌ها از استان فارس خبر متفاوتی را مخابره کردند و تاکید کردند که براساس اعلام شاهدان محلی شی ناشناسی اطراف شهرستان داراب از توابع استان فارس سقوط کرده است. فرماندار داراب دستور بررسی صحت و سقم این موضوع را که در منطقه تل‌بارگاه داراب رخ داده صادر کرده است.

پرتال خبری واکنش:در ساعات گذشته خبرهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که از سقوط هواپیمای مسافربری کرمان-بندرعباس در ۱۰۰ کیلومتری سیرجان خبر می‌دادند و حتی تاکید شده بود که تمام آمبولانس های منطقه به محل حادثه اعزام شدند.

همزمان برخی رسانه‌ها از استان فارس خبر متفاوتی را مخابره کردند و تاکید کردند که براساس اعلام شاهدان محلی شی ناشناسی اطراف شهرستان داراب از توابع استان فارس سقوط کرده است. فرماندار داراب دستور بررسی صحت و سقم این موضوع را که در منطقه تل‌بارگاه داراب رخ داده صادر کرده است.پیگیری‌ها از منابع محلی سرانجامی نداشت تا اینکه محسن صالحی کرمانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان بامداد سه شنبه در این زمینه گفت: تاکنون خبر رسمی مبنی بر سقوط هواپیما و یابالگرد در شهرستان سیرجان گزارش نشده است.

روابط عمومی فرمانداری ویژه سیرجان نیز اعلام کرد: در حوزه استحفاظی شهرستان سیرجان سانحه هوایی رخ نداده است و اعزام آمبولانس و خبرهایی از این دست صحت ندارد.همچنین حسن فیاض‌‌پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس در این ارتباط گفت: بلافاصله بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی با فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان،‌ هرمزگان، فارس و کرمان تماس گرفته و پیگیری کردیم.

فیاض‌‌پور افزود: مدیران فرودگاه‌های اشاره شده چنین اتفاقی را کاملا رد و اعلام کرده‌اند که هیچگونه حادثه سقوط توسط سیستم‌های آنها ثبت نشده است. این موضوع را با مدیران کل مدیریت بحران استان‌های همجوار هم مطرح و آن را پیگیری کردیم اما همه آنان این خبر را تکذیب کرده‌اند.

سارا ابراهیمی
381 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *