جسد بی جان راننده آژانس در صندوق عقب

جسد بی جان راننده آژانس در صندوق عقب

لحظه‌ای عصبانیت و عدم توانایی در کنترل خشم باعث مرگ راننده جوانی در آزادشهر شد.

پرتال خبری واکنش: ساعت ۹ صبح چهارم شهریور ماه جاری زنگ پلیس ۱۱۰ گلستان به صدا درآمد و شهروندی پشت خط به کاربر پلیس ۱۱۰ گفت: خودروی سمند مشکوک و آغشته به خون در کیلومتر سه محور آزادشهر به مینودشت به صورت بدون صاحب رها شده است. بلافاصله نزدیک‌ترین تیم گشت پلیس ۱۱۰ به محل اعزام شده و ماموران پس از حضور در محل و بازرسی اولیه خودرو متوجه آثار خون بر روی گلگیر عقب این خودروی سمند شدند.
با توجه به باز بودن درب‌های خودرو، ماموران موفق شدند صندوق عقب خودرو را باز کنند که ماموران پیکر آغشته به خون مردی ۳۵ ساله را کشف کردند که هیچگونه علائم حیاتی نداشت و این مرد جان خود را از دست داده بود.در این راستا یک تیم ویژه پلیس آگاهی شهرستان مینودشت، بررسی موضوع را در دستور کار قرار داد و تحقیقات گسترده برای کشف حقیقت آغاز شد. در تحقیقات نخست کارآگاهان مشخص شد که مقتول راننده یکی از موسسات کرایه اتومبیل(آژانس) در شهرستان گنبدکاووس است که در آخرین سرویس کاری، یکی از شهروندان را در این شهرستان به مقصد یکی از روستاهای شهرستان آزادشهر جابه‌جا کرده است.

بلافاصله پلیس این شهروند گنبدی را با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کرد که کارآگاهان پس از بررسی نکات ارائه شده این شهروند و انجام تحقیقات مختلف، به این نتیجه رسیدند که این شهروند گنبدی نقشی در قتل راننده آژانس نداشته است. تحقیقات گسترده پلیس ادامه داشت تا آنکه کارآگاهان در تحقیقات میدانی متوجه شدند یکی از بستگان همسر مقتول در همان روستا قرار دارد و مدتی است که ارتباط زیادی باهم ندارند اما یکی از اهالی آن روستا، خودروی مقتول را در حوالی منزل فرد مورد نظر مشاهده کرده‌ است.

تحقیقات پلیس آگاهی شهرستان آزادشهر در حالی انجام می‌شد که تمرکز افسر این پرونده بر رفتار این فرد بیشتر شد.هرچند که کارآگاهان سرنخ‌هایی را از وجود ردپای این مرد ۳۷ ساله (اقوام مقتول ساکن در یکی از روستاهای آزادشهر) در این پرونده پیدا کردند اما آنقدر محکم و محکمه‌پسند نبود که بتوانند ارتکاب به این قتل را اثبات کنند.با هماهنگی مرجع قضائی تحقیقات از این فرد ادامه داشت که در مراحل مختلف تحقیق، این فرد دچار تناقض‌گویی‌های شدیدی شد که همین امر باعث شد که کارآگاهان مطمئن شوند این فرد نقش مهمی در این پرونده جنایی دارد.با دستور قضائی این فرد روز دوشنبه دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی شهرستان آزادشهر منتقل شد که پس از ساعت‌ها تحقیق و مصاحبه با متهم، این فرد به قتل این راننده ۳۵ ساله اعتراف کرد.