کافه گردش
اخبار
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ

جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس شد

جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس شد
امید عالیشاه که در میان قرمزها سال های بیشتری را برای پرسپولیس بازی کرده گزینه اول بازوبند کاپیتانی بود. اما حالا با اضافه شدن جلال حسینی برانکو تصمیم گرفته بازوبند را به مدافع ملی پوش بسپارد.جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس شد . سایت خبری باشگاه پرسپولیس امروزاز تصمیم برانکو برای سپردن کاپیتانی به مدافع ملی پوش قرمزها خبر داد.

پرتال خبری واکنش:کاپیتانی پرسپولیس برای فصل جاری به خاطر خروج بازیکنان دفاعی این تیم یکی از سوالات اصلی بود. محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی مدافعان پرسپولیس بودند که سال قبل بازوبند کاپیتانی را به بازو می بستند.

پرسپولیس هر دو کاپیتان را در فهرست فروش گذاشت و یکی به تبریز رفت و دیگری به مشهد. تا پیش از جذب سیدجلال حسینی به نظر می رسید بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به پرسابقه ترین بازیکن تیم برسد. امید عالیشاه که در میان قرمزها سال های بیشتری را برای پرسپولیس بازی کرده گزینه اول بازوبند کاپیتانی بود. اما حالا با اضافه شدن جلال حسینی برانکو تصمیم گرفته بازوبند را به مدافع ملی پوش بسپارد.برانکو شرایطی سنی سیدجلال و بازی های ملی اش را دلیل اصلی این انتخاب اعلام کرده است. او ازبازیکنان خواسته که با کاپیتان تیم شان همکاری داشته باشند.

سارا ابراهیمی
372 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *