حاشیه‌ های بازی استقلال و سایپا

حاشیه‌ استقلال و سایپا

– با آغاز نیمه دوم، برهانی جایش را به تیموریان داد که طبق روال بازی های قبلی استقلال، بازوبند کاپیتانی این تیم بر بازوی حیدری بسته شد.

– غلامحسین مظلومی، پیشکسوت استقلال که در بستر بیماری است، برای دقایقی از سوی تماشاگران این تیم، تشویق شد.

– اشتباه عجیب مگویان که منجر به اعلام یک ضربه پنالتی برای سایپا شد، آنقدر بهت آور بود که هیچ اعتراضی از سوی بازیکنان، کادرفنی و تماشاگران استقلال به این تصمیم نشد.

– فریاد محمد قاضی بر سر خسرو حیدری در دقیقه ۶۹ از نکات جالب این دیدار بود. قاضی اعتقاد داشت اگر حیدری بر روی توپ تاثیر نمی گذاشت، وی می‌توانست گل سوم استقلال را به ثمر برساند.

– فرهاد پورغلامی، مربی سایپا در تمام ۹۰ دقیقه در کنار زمین در حال صحبت کردن با بازیکنان تیمش بود.

– در اواخر این دیدار، هواداران استقلال با هو کشیدن نسبت به وقت کشی بازیکنان سایپا واکنش نشان دادند.

– با ورود سیدصالحی در میدان، هواداران استقلال با الفاظی، نسبت به حضور وی در میدان مسابقه ابراز ناخوشنودی کردند.

– با خطای نسبتا خشن شکوری در دقیقه ۸۷ روی خسرو حیدری، امیر قلعه نویی سرمربی استقلال تا آستانه ورود به زمین هم پیش رفت. وی به شدت از بازیکن سایپا به دلیل تکل خشن‌اش عصبانی بود.

– با گل دقیقه ۹۰+۱ ابراهیمی به سایپا، بازیکنان و کادرفنی استقلال تا آستانه ورود به زمین مسابقه پیش رفتند. این خوشحالی آنقدر ادامه دار بود که هواداران استقلال تا دقایقی بعد از بازی هم به شدت تیمشان را تشویق می کردند.

– پس از برتری استقلال در این دیدار، امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال به سمت نیمکت سایپا رفت و به کادرفنی این تیم خسته نباشید گفت.

– پس از پایان این دیدار، یکی از تماشاگران استقلال ضربه‌ای به پیشانی صادقی زد که با دخالت ماموران انتظامی، این مسئله به جاهای باریک کشیده نشد.